TriflexTriflexTriflexTriflex

ELASTYCZNY. SKUTECZNY. SZYBKI.

Poznaj niesamowite, innowacyjne rozwiązanie w postaci trzech bezprzewodowych odkurzaczy w jednym urządzeniu. Wyjątkowa koncepcja 3 w 1 Miele stanowi połączenie dużej mocy ssania i szybkiego czyszczenia.

Zobacz film

SKUTECZNY

Technologia Vortex Triflex HX1 w połączeniu z wydajną elektroszczotką sprawia, ze odkurzacz jest tak silny jak najmocniejsza seria odkurzaczy workowych Miele1. Filtr HEPA2 dba przy tym, aby zatrzymywane były nawet najdrobniejsze cząstki kurzu.

Odkryj

SZYBKI

Bardzo szeroka szczotka elektryczna czyści większą powierzchnię w krótszym czasie – i nie idzie na żadne kompromisy w kwestii wydajności. Automatycznie dostosowuje się do wykładzin podłogowych, co pozwala na szybkie i głębokie czyszczenie wszystkich powierzchni.

Odkryj

28 cm

Bardzo szeroka

BEZPRZEWODOWY. BEZ KOMPROMISÓW.

Nasz wymienny akumulator litowo-jonowy VARTA umożliwia pracę nawet przez 60 minut3. Aby zapewnić czas pracy do 120 minut4, odkurzacz Triflex HX1 Pro jest wyposażony w praktyczny drugi akumulator, dzięki czemu sprawdzi się nawet na większych powierzchniach. Ponadto dodatkowa ładowarka akumulatora umożliwia jednoczesne ładowanie.

Powered by

VARTA

MOŻLIWOŚĆ WYBORU.

Modele do każdego stylu życia.

MOŻLIWOŚĆ WYBORU.

Modele do każdego stylu życia.

Triflex HX1 Pro

Elektroszczotka Multi Floor XXL z BrilliantLight
Filtr HEPA Lifetime2
Dwa wymienne akumulatory litowo-jonowe VARTA umożliwiające pracę nawet przez 2 x 60 minut4
Dodatkowa ładowarka

Triflex HX1 Cat&Dog

Elektroszczotka Multi Floor XXL z BrilliantLight
Filtr HEPA Lifetime2
Wymienny akumulator litowo-jonowy VARTA zapewniający nawet 60 minut czasu pracy3
Szczotka ręczna Electro CompactDo skutecznego usuwania sierści z tapicerki lub foteli samochodowych

Triflex HX1

Elektroszczotka Multi Floor XXL
Filtr Hygiene Lifetime
Wymienny akumulator litowo-jonowy VARTA zapewniający nawet 60 minut czasu pracy3
AUDE LEMORDANT, TRZYKROTNA MISTRZYNI ŚWIATA W AKROBACJACH LOTNICZYCH

AUDE LEMORDANT, TRZYKROTNA MISTRZYNI ŚWIATA W AKROBACJACH LOTNICZYCH

"Zawsze miałam własne wyobrażenie o wolności."

AUDE LEMORDANT, TRZYKROTNA MISTRZYNI ŚWIATA W AKROBACJACH LOTNICZYCH

Aude została pilotem samolotu już w wieku 21 lat, kiedy to zaczęła realizować swoje marzenia związane z akrobacjami lotniczymi. Na Mistrzostwach Świata FAI 2013 zdobyła tytuły w kategorii indywidualnej, dowolnej i drużynowej. Nieustannie polując na nowe rekordy, w 2019 roku zdobyła swoje trzecie mistrzostwo świata w kategorii indywidualnej. Jej dążenie do ciągłego przekraczania granic pozwala jej nieustannie doświadczać nowych wymiarów wolności. „Uwielbiam testować nowe manewry i obserwować Ziemię z niezwykłych perspektyw“.

Miele zainspirowane wolnością Aude, latającą ponad chmurami, opracowało urządzenie, które na nowo definiuje połączenie elastyczności, skuteczności i szybkości w jednym odkurzaczu! Trzy odkurzacze bezprzewodowe w jednym innowacyjnym rozwiązaniu – tak wydajnym jak najmocniejsze modele z serii odkurzaczy podłogowych Miele1.

Zobacz film
Continue
1w porównaniu z odkurzaczem Complete C3 (SGEF3) z turboszczotką STB 305-3 (usuwanie kurzu z dywanów i podłóg twardych ze szczelinami, usuwanie włókien z dywanu). Zgodnie z IEC62885-2.
2dotyczy modeli Triflex HX1 Pro oraz Cat&Dog zgodnie z EN 1822/2011.
3dotyczy odkurzania na poziomie mocy 1 bez podłączonej elektroszczotki Multi Floor XXL.
4dotyczy modelu Triflex HX1 Pro podczas pracy na poziomie mocy 1 bez podłączonej elektroszczotki Multi Floor XXL i przy zastosowaniu dwóch baterii.