O nas

Istnieje wiele powodów, by wybrać Miele.

Motto: Immer Besser

Wiele argumentów przemawia za wyborem Miele. Od czasu powstania w 1899 roku firma Miele podąża za swoim motto „Immer Besser“. Robimy wszystko, abyśmy byli „Immer Besser“ - zawsze lepsiniż inni dostawcy, ale także„Zawsze lepsi“ niż już jesteśmy. Dla naszych klientów oznacza to świadomość, że wybierając Miele, podjęli dobrą decyzję.

Design Miele

Nasz wzornictwo oznacza innowacyjność, wartość i ponadczasową elegancję. Kształtuje ono relacje między ludźmi a produktem, spełnia oczekiwania, ułatwia obsługę i buduje zaufanie. O tym, że Miele udaje się to w szczególny sposób, świadczą liczne nagrody otrzymane za wyjątkowe wzornictwo produktowe.

Zrównoważony rozwój

Ochrona ludzi i środowiska, odpowiedzialne działanie, także z myślą o przyszłych pokoleniach. Dla nas jest to zrównoważony rozwój. A dokładniej: efektywność energetyczna i ochrona zasobów w urządzeniach i produkta oraz podczas produkcji oraz odpowiedzialność za pracowników i społeczeństwo. Miele jest laureatem niemieckiej nagrody zrównoważonego rozwoju German Sustainability Award, członkiem inicjatywy organizacji ONZ na rzecz odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju biznesu Global Compact oraz sygnatariuszem „Charta der Vielfalt“.

REACH – informacje o substancjach krytycznych

Informacje o substancjach krytycznych zgodnie z art. 33 rozporządzenia europejskiego 1907/2006.

Historia

Dwie rodziny, jedna firma: założona przed prawie 125 laty przez technika Carla Miele i biznesmena Reinharda Zinkanna firma Miele jest do dziś własnością wyłącznie bezpośrednich potomków tych dwóch osób. Z jedenastoma pracownikami, czterema tokarkami i jedną wiertarką Miele i Zinkann wprowadzili w 1899 roku w Herzebrock swoje pierwsze wirówki do mleka i maszyny do wyrobu masła. Ich motto przewodnie „Immer Besser“ do dziś charakteryzuje firmę.

Lokalizacje na całym świecie

Ze Wschodniej Westfalii w świat: aktualnie firma Miele jest reprezentowana w prawie 50 krajach/regionach przez własne spółki handlowe i na kolejnych 50 rynkach przez importerów.

TO JAKOŚĆ, KTÓRA WYPRZEDZA SWÓJ CZAS.

Od 1899 roku nigdy nie zadowalamy się tym, co najlepsze.

Grupa Miele

Filozofia

Miele pozostaje firmą rodzinną ukierunkowaną na jakość

Zarządzanie

Grupa Miele jest kontrolowana w równym stopniu przez dwóch dyrektorów zarządzających i 4 członków zarządu

Rozwój przedsiębiorstwa

Stały wzrost obrotów i zatrudnienia

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Strona internetowa Miele Corporate