20000204780

Subskrypcje - zakupy robią się same

Aby rozpocząć subskrypcję, utwórz konto w sklepie internetowym Miele. Podaj adres dostawy i sposób płatności.

Wybierz swój ulubiony produkt i określ jak często chcesz, aby był dostarczany. Następnie złóż pierwsze zamówienie i dokonaj płatności. Kolejne zamówienia będą realizowane automatycznie.

Twoje produkty będą wysyłane zgodnie z wybraną częstotliwością. Otrzymasz wiadomość e-mail z przypomnieniem co najmniej pięć dni przed wysłaniem zamówienia. Możesz wprowadzić dowolne zmiany lub anulować plan subskrypcji, logując się na swoje konto.

Zestaw UltraPhase

UltraPhase 1 i UltraPhase 2

Dzięki tej subskrypcji automatycznie otrzymasz pakiet środków piorących Miele UltraPhase 1 i 2. Zestaw składa się z 3 x UltraPhase 1 i 3 x UltraPhase 2. Sam możesz zdecydować jak często chcesz by pakiet był dostarczany do Twojego domu.

Przy zakupie subskrypcji UltraPhase, otrzymasz darmową butelkę TwinDos Care o wartości 72,90 PLN.

Zobacz więcej

Zestaw UltraPhase Sensitive

UltraPhase 1 Sensitive i UltraPhase 2 Sensitive

Dzięki tej subskrypcji automatycznie otrzymasz pakiet środków piorących Miele UltraPhase 1 i 2 Sensitive. Zestaw składa się z 3 x UltraPhase 1 Sensitive i 2 x UltraPhase 2 Sensitive. Sam możesz zdecydować jak często chcesz by pakiet był bezpłatnie dostarczany do Twojego domu.

Przy zakupie subskrypcji UltraPhase, otrzymasz darmową butelkę TwinDos Care o wartości 72,90 PLN.

Zobacz więcej

PowerDisk All in 1

PowerDisk All in 1

Dzięki tej subskrypcji otrzymasz automatycznie zestaw Powerdisk. Pakiet detergentów składa się z 6 dysków Powerdisk do Twojej zmywarki Miele z funkcją AutoDos. Sam możesz zdecydować jak często chcesz by pakiet był bezpłatnie dostarczany do Twojego domu.

Przy zakupie subskrypcji PowerDisk, otrzymasz darmowy środek IntenseClean o wartości 56,90 PLN.

Zobacz więcej

BIO Café Crema

BIO Café Crema

Dzięki tej subskrypcji otrzymasz automatycznie zestaw kawy Café Crema. W zestawie znajduje się 1 kg kawy - 4 paczki po 250 g.
Sam możesz zdecydować jak często chcesz by pakiet był bezpłatnie dostarczany do Twojego domu.

Zobacz więcej