Subskrypcje

Prosto i wygodnie – dzięki praktycznym subskrypcjom Miele zakupy robią się same.

Nasze subskrypcje zapewniają automatyczne dostarczanie produktów Miele do Twojego domu w wybranej przez Ciebie ilości i z bezpłatną wysyłką. Przed dostawą otrzymasz informację, dzięki której będziesz w stanie dostosować ilość zamówienia lub termin dostawy. Możesz anulować subskrypcje w dowolnym momencie jej trwania.

Zestaw UltraPhase

UltraPhase 1 i UltraPhase 2

Dzięki tej subskrypcji automatycznie otrzymasz pakiet środków piorących Miele UltraPhase 1 i 2. Zestaw składa się z 3 x UltraPhase 1 i 3 x UltraPhase 2. Sam możesz zdecydować jak często chcesz by pakiet był dostarczany do Twojego domu.

Przy zakupie subskrypcji UltraPhase, otrzymasz darmową butelkę TwinDos Care o wartości 72,90 PLN.

Zobacz więcej

Zestaw UltraPhase Sensitive

UltraPhase 1 Sensitive i UltraPhase 2 Sensitive

Dzięki tej subskrypcji automatycznie otrzymasz pakiet środków piorących Miele UltraPhase 1 i 2 Sensitive. Zestaw składa się z 3 x UltraPhase 1 Sensitive i 2 x UltraPhase 2 Sensitive. Sam możesz zdecydować jak często chcesz by pakiet był bezpłatnie dostarczany do Twojego domu.

Przy zakupie subskrypcji UltraPhase, otrzymasz darmową butelkę TwinDos Care o wartości 72,90 PLN.

Zobacz więcej

PowerDisk All in 1

PowerDisk All in 1

Dzięki tej subskrypcji otrzymasz automatycznie zestaw Powerdisk. Pakiet detergentów składa się z 6 dysków Powerdisk do Twojej zmywarki Miele z funkcją AutoDos. Sam możesz zdecydować jak często chcesz by pakiet był bezpłatnie dostarczany do Twojego domu.

Przy zakupie subskrypcji PowerDisk, otrzymasz darmowy środek IntenseClean o wartości 56,90 PLN.

Zobacz więcej

BIO Café Crema

BIO Café Crema

Dzięki tej subskrypcji otrzymasz automatycznie zestaw kawy Café Crema. W zestawie znajduje się 1 kg kawy - 4 paczki po 250 g.
Sam możesz zdecydować jak często chcesz by pakiet był bezpłatnie dostarczany do Twojego domu.

Zobacz więcej
Na górę strony