Kobieta w białym fartuchu stoi przed zmywarką Miele Masterline w nowoczesnej kuchni

Miele Professional. Immer Besser.

Dbamy o naszych klientów, oferując im niezawodne i trwałe rozwiązania.

Nowości produktowe
Pozwól się zainspirować naszymi nowymi produktami.

Miele Professional jest synonimem innowacyjności. Zapoznaj się z naszymi najnowszymi produktami i znajdź odpowiednie rozwiązania dla swoich wyzwań.

Wsparcie i serwis
Wsparcie, na które zawsze możesz liczyć

Jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu. W niektórych regionach nawet przez 24 godziny na dobę. Oferujemy Ci usługi serwisowe dostosowane do Twoich potrzeb – my zajmiemy się resztą.

Targi i wydarzenia
Odwiedź nas

Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach i udziału w naszych wydarzeniach, aby bezpośrednio poznać nasze produkty. W wyjątkowej atmosferze chętnie zapoznamy Cię z naszymi produktami i nowościami. Z niecierpliwością czekamy na rozmowę z Tobą!

Mężczyzna w białej koszuli i z brodą opierający się o drewnianą ścianę domu. Uśmiechając się, patrzy w dal.

Zrównoważony rozwój w Miele Professional

Immer Besser: dla planety, naszego jedynego domu

Nasza planeta to nasz jedyny dom i wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za jego ochronę. Zrównoważony rozwój jest mocno zakorzeniony w naszych wartościach od momentu założenia firmy w 1899 roku. Dowiedz się więcej o naszej drodze do zrównoważonego rozwoju!

Miele Professional

Immer Besser

Tworzymy inspirujące przeżycia, na nowo definiując doskonałość – każdego dnia i w każdym miejscu. Wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wysokiej jakości, innowacyjny profesjonalny produkt lub rozwiązanie , oferujemy odpowiednie portfolio, żeby stać się pierwszym wyborem.