Nowości produktowe

   

Jubileuszowa oferta 

Nasza historia: 125 lat jakości Miele

Pozwól zaprosić się do świata innowacyjnych technologii i odkryj urządzenia z jubileuszowej kolekcji Miele. Dla wybranych urządzeń z jubileuszowej kolekcji 125-tygodni przedłużonej gwarancji, dodatkowe akcesoria lub detergenty w prezencie.

Poznaj ofertę

Adam Sztaba dla Miele

Kuchnia, która brzmi precyzją

W kuchni tak jak w muzyce dla perfekcyjnych rezultatów liczy się każdy detal i odpowiednie flow. Aranżacja kuchni z urządzeniami Miele to radość ze wspólnego gotowania i celebracja wspólnie spędzanych chwil z najbliższymi. 

Dowiedz się więcej

To jakość, która wyprzedza swój czas.

Pralki i suszarki Miele to troska o Twoje ubrania przez długie lata. Ciesz dłużej ulubionymi tkaninami.

Nasze urządzenia łączą w sobie niskie zużycie energii i wody z optymalnym wykorzystaniem środka piorącego. Dlatego Miele oznacza perfekcyjną i jednocześnie przyjazną dla środowiska pielęgnację Twoich ubrań.

Dowiedz się więcej

 

Nowe chłodziarki wolnostojące do zrównoważonej kuchni

Generacja K4000

Chłodziarki wolnostojące Miele do zrównoważonej kuchni pomogą Ci gospodarować żywnością tak, by jej nie marnować. Unikalne rozwiązania pozwalają zachować świeżość produktów spożywczych przez długi czas, a możliwość konfiguracji wnętrza zapewnia elastyczność w przechowywaniu.

Dowiedz się więcej

Potężna wydajność. Szybka obsługa. Kompaktowa konstrukcja.

Nowy odkurzacz bezprzewodowy Duoflex

Odkryj moc i ergonomię najnowszego bezprzewodowego odkurzacza Miele: Seria Duoflex oferuje luksus bezprzewodowej swobody i wygodę systemu SpeedLock.

Dowiedz się więcej

Kurz?! Poznaj nasz najpotężniejszy odkurzacz.

Nowy odkurzacz bezprzewodowy Triflex HX2

Odkryj nasz nowy bezprzewodowy odkurzacz do usuwania kurzu i sierści zwierząt domowych – duża moc ssania, konstrukcja 3 w 1, antyalergiczny filtr HEPA i akumulator.

Dowiedz się więcej

Skuteczny. Kompaktowy. Mobilny

Nowy odkurzacz bezworkowy Boost CX1

Mistrz czyszczenia. W kompaktowej formie.
  Dostępny w różnych kolorach.

Odkryj teraz

Wspólnymi siłami kształtujemy lepszą przyszłość

Nowa etykieta energetyczna UE

Od marca 2021 roku nowa etykieta energetyczna dla zmywarek,lodówek, chłodziarek do wina, pralek i pralko-suszarek zapewnia lepszą porównywalność i przejrzystość dla konsumenta. Przegląd głównych zmian i nowości znajdziesz tutaj.

Dowiedz się więcej

Intuicyjna technologia wokół Ciebie

Odkryj najbardziej rewolucyjne innowacje, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy.

Już teraz poznaj Generację 7000! # Intuicyjna technologia wokół Ciebie

Dowiedz się więcej

Innowacja: system TwinDos®

Całkowicie automatycznie dozuje środek piorący.

Osiągaj doskonałe rezultaty za każdym razem. Dzięki innowacyjnemu systemowi dozowania TwinDos® zintegrowany środek piorący UltraPhase1 i 2 jest dozowany całkowicie automatycznie, w najbardziej odpowiednim momencie prania.

Odkryj nasze pralki z systemem TwinDos

Nowość na światową skalę! Zmywarki G 7000 od Miele

Pierwsze zmywarki z systemem automatycznego dozowaniem!

Nowe zmywarki G 7000 potrafią to, czego nie potrafi żadna tradycyjna zmywarka. Innowacyjny system AutoDos, dzięki PowerDisk®, dozuje zawsze optymalną ilość środków myjących w trakcie każdego zmywania. W celu uzyskania doskonałej synergii mycia, suszenia i ochrony – a tym samym optymalnych wyników.

Odkryj teraz

Automatyczne ekspresy do kawy Miele CM5

Przyjemność w nowym wydaniu.

Nowy kształt, nowe kolory, nowa różnorodność: automatyczne ekspresy do kawy Miele CM5 o niezwykłym, innowacyjnym designie i atrakcyjnej cenie.

Dowiedz się więcej

Miele Black Edition N°1: czysta przyjemność picia kawy

Dzięki Miele każdy staje się doskonałym baristą. Wyjątkową rozkosz picia kawy można uzyskać tylko dzięki precyzyjnemu połączeniu technologii naszych wysokiej jakości automatycznych ekspresów do kawy z doskonałą jakością ziaren kawy.

Dowiedz się więcej