• Press 1

    Witamy w świecie Miele!

Pralka Prestigeczerwiec 2017 

Pralka W1 Prestige Miele z aplikacją Miele@mobile

Wyobraźcie sobie górę prania… różne kolory i różny stopień zabrudzenia, wymagające tkaniny. Jak dobrać optymalne parametry i programy, aby wszystko było idealnie czyste? Z pralką Miele W1 Prestige nie musisz się o to martwić. Dzięki zastosowanym rewolucyjnym rozwiązaniom pranie staje się łatwe i przyjemne. Dodatkowo pralka W1 Prestige została wzbogacona o nową funkcjonalność – WiFiConn@ct, który umożliwia łączenie się i sterowanie nią za pomocą aplikacji mobilnej Miele@mobile. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w drodze, od teraz możesz mieć pełną kontrolę nad swoim praniem.

Pralka W1 Prestige Miele z aplikacją Miele@mobile
Smart Linie Miele czerwiec 2017 

SmartLine - kulinarne centrum w Twoim domu

Wyszukane, wszechstronne i eleganckie  –  tak prezentują się najnowsze urządzenia Miele z linii SmartLine. Płyta indukcyjna, płyta gazowa, Teppan Yaki, grill barbecue, wok indukcyjny oraz idealnie pasujący wzornictwem wyciąg nablatowy – wszystkie te urządzenia można indywidualnie zestawiać w zależności od kulinarnych preferencji. Ascetyczne i wyrafinowane wzornictwo linii SmartLine sprawia, że urządzenia doskonale wpisują się w najnowsze trendy we wnętrzarstwie.

SmartLine - kulinarne centrum w Twoim domu
Dyplomacja od kuchnimaj 2017 

„Dyplomacja od kuchni” - żony ambasadorów akredytowanych w Polsce gotują z Miele.

Dyplomacja od kuchni” to wspólny projekt Stowarzyszenia Spouses of Heads of Mission (SHOM),  firmy Miele – producenta urządzeń AGD klasy premium i Auto Fus – dealera BMW, oferującego samochody specjalne m.in. dla korpusu dyplomatycznego. W ramach projektu żony ambasadorów akredytowanych w Polsce prezentują nieznane szerzej tajniki kuchni swoich krajów. 

„Dyplomacja od kuchni” - żony ambasadorów akredytowanych w Polsce gotują z Miele.
maj 2017 

Miele prezentuje najnowsze piekarniki Active

Oferta piekarników Miele została wzbogacona o nowe modele urządzeń, które wyróżnia nie tylko najwyższy komfort obsługi, ale także elegancki design. Miele Active to oferta skierowana do osób poszukujących piekarnika o dużej pojemności, który zapewni doskonałe efekty pieczenia w przystępnej cenie.

Miele prezentuje najnowsze piekarniki Active

Targi

Termin Targi Miejsce Informacje