• Witamy w świecie Miele

    Witamy w świecie Miele!

suszarki Miele październik 2018 

Suszenie w rozmiarze XL – nowe propozycje urządzeń od Miele

Nowe suszarki Miele – idealne rozwiązanie dla rodziny

Wypełnione po brzegi brudnymi ubraniami walizki po powrocie z wakacji czy przygotowanie garderoby dziecka na nowy rok szkolny to spore wyzwanie. Jak szybko i sprawnie poradzić sobie z nadmiarem prania czy z pogniecionymi ubraniami? Z pomocą przychodzi firma Miele, która wprowadza do sprzedaży nowe modele suszarek bębnowych – TDD 230 WP Active Family o załadunku 8 kg oraz TCJ 690 WP o ładowności 9 kg, która dodatkowo zadba o przyjemny zapach odzieży dzięki nowej funkcji FragranceDos2, dostępnej tylko w Miele.

Suszenie w rozmiarze XL – nowe propozycje urządzeń od Miele
Robot sprzątający Miele sierpień 2018 

Firma Miele prezentuje nowe modele robota sprzątającego Scout RX2

Czy sprzątanie może być przyjemne? Oczywiście! Zwłaszcza, gdy użyjemy robota sprzątającego, który bez naszego udziału odkurzy dokładnie całą powierzchnię mieszkalną. Wygoda, niski poziom hałasu, a także precyzja odkurzania to podstawowe zalety najnowszych robotów sprzątających w ofercie Miele – Scout RX2 i Scout RX2 Home Vision.

Firma Miele prezentuje nowe modele robota sprzątającego Scout RX2
SmartLinekwiecień 2018 

SmartLine – kulinarne centrum w Twoim domu

Modułowa elegancja – nowa linia urządzeń Miele SmartLine

Wyszukane, wszechstronne i eleganckie  –  tak prezentują się najnowsze urządzenia Miele z linii SmartLine. Płyta indukcyjna, płyta gazowa, Teppan Yaki, wok indukcyjny oraz idealnie pasujący wzornictwem wyciąg nablatowy – wszystkie te urządzenia można indywidualnie zestawiać w zależności od kulinarnych preferencji. Ascetyczne i wyrafinowane wzornictwo linii SmartLine sprawia, że urządzenia doskonale wpisują się w najnowsze trendy we wnętrzarstwie.

SmartLine – kulinarne centrum w Twoim domu
Płyta KMDA Miele kwiecień 2018 

Miele wprowadza na rynek płytę TwolnOne ze zintegrowanym wyciągiem

Miele prezentuje innowacyjną płytę TwolnOne (KMDA 7774 FL) z elastycznymi strefami grzejnymi PowerFlex w kombinacji z wydajnym wyciągiem nablatowym. Inteligentna technologia, wysoki komfort obsługi oraz niepowtarzalne wzornictwo to tylko niektóre z zalet nowej płyty w ofercie Miele.

Miele wprowadza na rynek płytę TwolnOne ze zintegrowanym wyciągiem

Targi

Termin Targi Miejsce Informacje