• Witamy w świecie Miele

    Witamy w świecie Miele!

Generacja 7000 Miele czerwiec 2019 

Generacja Miele 7000: rewolucja na rynku AGD!

Generacja 7000 to największa premiera w 120-letniej historii firmy Miele. Rewolucja w ofercie urządzeń kuchennych obejmuje wszystkie grupy produktów. Cztery nowe linie wzornicze stanowią inspirację dla każdego stylu we wnętrzach. Intuicyjność i unikatowe na rynku, innowacyjne rozwiązania znajdziemy w każdej kategorii urządzeń. Zgodnie z hasłem #LifeBeyondOrdinary.

Generacja Miele 7000: rewolucja na rynku AGD!
suszarki Miele październik 2018 

Suszenie w rozmiarze XL – nowe propozycje urządzeń od Miele

Nowe suszarki Miele – idealne rozwiązanie dla rodziny

Wypełnione po brzegi brudnymi ubraniami walizki po powrocie z wakacji czy przygotowanie garderoby dziecka na nowy rok szkolny to spore wyzwanie. Jak szybko i sprawnie poradzić sobie z nadmiarem prania czy z pogniecionymi ubraniami? Z pomocą przychodzi firma Miele, która wprowadza do sprzedaży nowe modele suszarek bębnowych – TDD 230 WP Active Family o załadunku 8 kg oraz TCJ 690 WP o ładowności 9 kg, która dodatkowo zadba o przyjemny zapach odzieży dzięki nowej funkcji FragranceDos2, dostępnej tylko w Miele.

Suszenie w rozmiarze XL – nowe propozycje urządzeń od Miele
Robot sprzątający Miele sierpień 2018 

Firma Miele prezentuje nowe modele robota sprzątającego Scout RX2

Czy sprzątanie może być przyjemne? Oczywiście! Zwłaszcza, gdy użyjemy robota sprzątającego, który bez naszego udziału odkurzy dokładnie całą powierzchnię mieszkalną. Wygoda, niski poziom hałasu, a także precyzja odkurzania to podstawowe zalety najnowszych robotów sprzątających w ofercie Miele – Scout RX2 i Scout RX2 Home Vision.

Firma Miele prezentuje nowe modele robota sprzątającego Scout RX2
SmartLinekwiecień 2018 

SmartLine – kulinarne centrum w Twoim domu

Modułowa elegancja – nowa linia urządzeń Miele SmartLine

Wyszukane, wszechstronne i eleganckie  –  tak prezentują się najnowsze urządzenia Miele z linii SmartLine. Płyta indukcyjna, płyta gazowa, Teppan Yaki, wok indukcyjny oraz idealnie pasujący wzornictwem wyciąg nablatowy – wszystkie te urządzenia można indywidualnie zestawiać w zależności od kulinarnych preferencji. Ascetyczne i wyrafinowane wzornictwo linii SmartLine sprawia, że urządzenia doskonale wpisują się w najnowsze trendy we wnętrzarstwie.

SmartLine – kulinarne centrum w Twoim domu

Targi

Termin Targi Miejsce Informacje