• Press 1

    Witamy w świecie Miele!

październik 2017 

Miele@home - pozwól sobie na nową jakość życia

Czy w dzisiejszym, zabieganym świecie możemy pozwolić sobie, by po wyjściu z domu  martwić się o tak pozornie błahe rzeczy, jak wyłączenie piekarnika czy zamknięcie lodówki? Niekoniecznie. System Miele@home niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w drodze, pozwoli mieć domowe urządzenia pod kontrolą. 

Miele@home - pozwól sobie na nową jakość życia
Ekspresy wolnostojące CM5wrzesień 2017 

Ekspres, który zdobi wnętrze - CM5

Kwiaty, fotografie, obrazy, czy inne dodatki potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat we wnętrzu. A czy ekspres do kawy może być elementem stylizacji naszego mieszkania? W ofercie Miele pojawiły się nowe, wolnostojące ekspresy do kawy, których nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka sprawiają, że poza swoją oczywistą funkcją wprowadzają do wnętrza coś znacznie więcej. RoseGold, ObsidianBlack i GraphitGrey – oto propozycja kolorystyczna nowych ekspresów Miele z linii CM5. 

Ekspres, który zdobi wnętrze - CM5
Rangeswrzesień 2017 

Miele Ranges

Niedzielne, słoneczne popołudnie, piękny, duży dom z ogrodem, a w nim okazała kuchnia wypełniona gośćmi i aromatami wypiekanych potraw… Dopełnieniem tego obrazu jest Range Cooker – wolnostojące, ekskluzywne urządzenia kuchenne Miele, które umożliwiają przygotowywanie smacznych dań dla dużej rodziny czy na domowe przyjęcia. 

Miele Ranges
Pralka Prestigeczerwiec 2017 

Pralka W1 Prestige Miele z aplikacją Miele@mobile

Wyobraźcie sobie górę prania… różne kolory i różny stopień zabrudzenia, wymagające tkaniny. Jak dobrać optymalne parametry i programy, aby wszystko było idealnie czyste? Z pralką Miele W1 Prestige nie musisz się o to martwić. Dzięki zastosowanym rewolucyjnym rozwiązaniom pranie staje się łatwe i przyjemne. Dodatkowo pralka W1 Prestige została wzbogacona o nową funkcjonalność – WiFiConn@ct, który umożliwia łączenie się i sterowanie nią za pomocą aplikacji mobilnej Miele@mobile. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w drodze, od teraz możesz mieć pełną kontrolę nad swoim praniem.

Pralka W1 Prestige Miele z aplikacją Miele@mobile

Targi

Termin Targi Miejsce Informacje