• Press 1

    Witamy w świecie Miele!

odkurzacze bezworkowe Miele styczeń 2018 

Firma Miele prezentuje pierwszy odkurzacz bezworkowy Blizzard CX1

Najwyższa skuteczność odkurzania przy zachowaniu najwyższych standardów higieny to podstawowy wymóg stawiany odkurzaczom. Spełnia go najnowszy odkurzacz Miele – Blizzard CX1. To pierwszy odkurzacz w ofercie Miele pozbawiony tradycyjnego worka na kurz, który dzięki technologii Vortex i nowatorskiemu systemowi separacji kurzu zrewolucjonizuje rynek odkurzaczy.

Firma Miele prezentuje pierwszy odkurzacz bezworkowy Blizzard CX1
listopad 2017 

Nowe chłodziarki na wino do zabudowy od Miele

Odpowiednia temperatura, wilgotność, a także dostęp światła i powietrza są niezbędne do przechowywania wina, by zachowało wszystkie walory smakowe. Odtąd by wiedzieć, że wybitne butelki, w które zainwestowaliśmy, są bezpieczne, nie musimy już posiadać własnej piwniczki. Optymalne warunki do przechowywania tego szlachetnego trunku zapewnią chłodziarki Miele. 

Nowe chłodziarki na wino do zabudowy od Miele
październik 2017 

Miele@home - pozwól sobie na nową jakość życia

Czy w dzisiejszym, zabieganym świecie możemy pozwolić sobie, by po wyjściu z domu  martwić się o tak pozornie błahe rzeczy, jak wyłączenie piekarnika czy zamknięcie lodówki? Niekoniecznie. System Miele@home niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w drodze, pozwoli mieć domowe urządzenia pod kontrolą. 

Miele@home - pozwól sobie na nową jakość życia
Ekspresy wolnostojące CM5wrzesień 2017 

Ekspres, który zdobi wnętrze - CM5

Kwiaty, fotografie, obrazy, czy inne dodatki potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat we wnętrzu. A czy ekspres do kawy może być elementem stylizacji naszego mieszkania? W ofercie Miele pojawiły się nowe, wolnostojące ekspresy do kawy, których nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka sprawiają, że poza swoją oczywistą funkcją wprowadzają do wnętrza coś znacznie więcej. RoseGold, ObsidianBlack i GraphitGrey – oto propozycja kolorystyczna nowych ekspresów Miele z linii CM5. 

Ekspres, który zdobi wnętrze - CM5

Targi

Termin Targi Miejsce Informacje