Nasza historia: 125 lat jakości

Od czasu powstania w 1899 roku firma Miele podąża za swoim motto „Immer Besser“. Robimy wszystko, abyśmy byli „Immer Besser“ - zawsze lepsi niż inni dostawcy, ale także „Zawsze lepsi“ niż już jesteśmy. Chcemy, aby codzienne życie naszych klientów było łatwiejsze i przyjemniejsze dzięki coraz lepszym produktom. Odkryj urządzenia z jubileuszowej kolekcji Miele i otrzymaj do wybranych urządzeń z jubileuszowej kolekcji 125-tygodni przedłużonej gwarancji, dodatkowe akcesoria lub detergenty w prezencie.

W ciągu 125 lat Miele byliśmy twórcami przełomowych wydarzeń w historii rozwoju technologii domowych urządzeń. W 1901 roku stworzyliśmy pierwszą pralkę. W 1927 roku powstał pierwszy odkurzacz Miele, a dwa lata później  skonstruowaliśmy pierwszą w Europie elektryczną zmywarkę. Nasze dzieło to także pierwsza w Europie sterowana elektroniką suszarka do ubrań, opatentowana szuflada na sztućce w zmywarkach, pierwszy na świecie ekspres do zabudowy kuchennej, czy wreszcie unikatowy system automatycznego dozowania detergentu. Jesteśmy dumni z naszej historii i innowacji.

 

Świętuj 125-lecie Miele

Jubileuszowa kolekcja Miele

Poznaj wyjątkowe oferty z okazji 125-lecia Miele

Świętuj 125-lecie Miele i odkryj jubileuszową kolekcję urządzeń. Do wybranych modeli otrzymasz 125 tygodni przedłużonej gwarancji, akcesoria lub detergenty w prezencie. W specjalnej cenie jest także dostępna gwarancja przedłużona o 125 miesięcy, czyli 10 lat i 5 miesięcy! Poznaj również naszą nową linię kolorystyczną Miele Black Matt. 

 

 

125 Gala Edition: dla najlepszych rezultatów

Urządzenia Miele z jubileuszowej kolekcji są teraz dostępne z dodatkowymi akcesoriami, innowacyjnymi funkcjami i dodatkową 125-tygodniową przedłużoną gwarancją*. Pozwól sobie na maksymalne bezpieczeństwo i wybierz trwałość, komfort użytkowania i najwyższą jakość na lata. Odkryj również nową linię kolorystyczną Black Matt.

 

 

125 tygodni przedłużonej gwarancji w prezencie, specjalne funkcje, dodatkowe akcesoria lub detergenty do wybranych urządzeń z okazji 125-lecia Miele.

Świętuj 125-lecie Miele i ciesz się bezpłatnymi akcesoriami dla wybranych produktów.

Pozwól sobie na jeszcze większy komfort - 125-miesięcy Przedłużonej Gwarancji (10 lat i 5 miesięcy) za jedyne 1999 zł - dostępne dla wybranych produktów**, najwyższy poziom elastyczności, maksymalny poziom bezpieczeństwa, niezawodny i szybki serwis.

 

 

Poznaj nasze bestsellery

Innowacyjne funkcje. Najwyższa jakość. Immer besser.

WSI883 WCS 125 Gala Edition
Pralka ładowana od przodu W1:
A I 9 kg I 1600 obr./min I SteamCare I Autom. dozowanie I QuickPowerWash
Produkt dostępny
WEI895 WCS 125 Gala Edition
Pralka ładowana od przodu W1:
A I 9 kg I 1600 obr./min I SteamCare I Autom. dozowanie I QuickPowerWash
Produkt dostępny
WWI880 WCS 125 Gala Edition
Pralka ładowana od przodu W1:
A I 9 kg I 1600 obr./min I SteamCare I Autom. dozowanie I QuickPowerWash
Produkt dostępny
H 2861-1 B 125 Edition
Piekarnik Miele
Uniwersalna konstrukcja z funkcją AirFry, podłączeniem do sieci i PerfectClean.
Wydłużony czas dostawy
H 2766-1 B 125 Edition
Piekarnik Miele
W czarnym kolorze z funkcją AirFry, podłączeniem do sieci i PerfectClean.
Produkt dostępny
CM 6360 125 Edition
Wolnostojący ekspres do kawy
z WiFiConn@ct, wysokiej jakości pojemnikiem na mleko i różnymi specj. kawowymi. 
Produkt dostępny
G 7793 SCVi AD 125 Gala Ed.
W pełni zintegrowana zmywarka do naczyń
z automatycznym dozowaniem AutoDos ze zintegrowanym PowerDisk.
Produkt dostępny
G 7191 SCVi AD 125 Ed.
W pełni zintegrowana zmywarka do naczyń
z automatycznym dozowaniem AutoDos ze zintegrowanym PowerDisk.
Produkt dostępny
Complete C3 125 Edition
Odkurzacz workowy
z wysoką mocą ssania i sterowaniem nożnym dla dokładnego, wygodnego odkurzania.
Produkt dostępny
  • Wszystkie ceny produktów zawierają VAT 23%
  • Zastrzega się możliwość wprowadzania zmian technicznych. Nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność podanych informacji.

Nasza historia: 125 lat jakości

 

 

 

Wiele argumentów przemawia za wyborem urządzeń Miele.

Nowe funkcje

Urządzenia z możliwością podłączenia do sieci

Wszystko pod kontrolą – w drodze lub w domu z MieleApp

Idealny towarzysz: dzięki aplikacji Miele wszystkie urządzenia domowe Miele masz zawsze pod kontrolą. Chcesz na przykład śledzić proces pieczenia w piekarniku lub wiedzieć, czy program zmywania się już zakończył? Aplikacja przekazuje niezbędne informacje i zapewnia wygodną i szybką obsługę. Aplikacja oferuje również dodatkowe informacje i usługi dla urządzeń Miele, np. BaristaAssistant lub przepisy. Pobierz aplikację już teraz!

125 Gala Edition: Miele Black Matt

Sprawdzona wydajność w eleganckim nowym wzornictwie z bezpłatną 125-tygodniową przedłużoną gwarancją. Wybrane urządzenia kuchenne są dostępne w ekskluzywnym kolorze matowej czerni.

Nasza historia: 125 lat jakości

Miele wprowadziło w zmywarkach pierwszy na świecie automatyczny system dozowania detergentu AutoDos, który samodzielnie zdecyduje o ilości detergentu potrzebnego do każdego mycia. Ekologiczne i energooszczędne zmywarki Miele są wyposażone w tzw. PowerDisk z granulatem proszku. Zaletą systemu jest nie tylko wygoda, ale też ekonomiczność: nie zużywamy więcej środków, niż jest to potrzebne.

 

 

Najczęściej zadawane pytania

Wszystko, co musisz wiedzieć o aktywacji przedłużonej gwarancji i aplikacji Miele**. Kliknij tutaj, aby wyświetlić pełną listę często zadawanych pytań. Ogólne warunki handlowe można znaleźć tutaj.

125-tygodniowa przedłużona gwarancja jest dostępna dla wybranych urządzeń z jubileuszowej kolekcji z okazji 125-lecia Miele. 125-tygodniowa przedłużona gwarancja dotyczy modeli z jubileuszowej kolekcji 125 Gala Edition. Poznaj szczegóły tutaj.

Zeskanuj kod QR

Jak mogę aktywować 125-tygodniową przedłużoną gwarancję na moje urządzenie?

Dodatkowa 125-tygodniowa gwarancja musi zostać aktywowana w aplikacji Miele w terminie do 30 dni od zakupu urządzenia

Upewnij się, że Twoje urządzenie kwalifikuje się do 125-tygodniowej przedłużonej gwarancji. Aby aktywować 125-tygodniową przedłużoną gwarancję, należy połączyć urządzenie z aplikacją Miele*. 

Kliknij tutaj lub zeskanuj kod QR, aby pobrać aplikację Miele* lub ją otworzyć. Postępuj zgodnie z instrukcją w aplikacji Miele*, aby zarejestrować nowe urządzenie Miele. Po rejestracji urządzenia zostanie automatycznie wyświetlone powiadomienie dotyczące aktywacji 125-tygodniowej przedłużonej gwarancji.

Pobierz aplikację Miele* z App Store lub Google Play. Następnie otwórz aplikację i postępuj zgodnie z instrukcją, aby dodać urządzenie Miele. Szczegółowa instrukcja rejestracji urządzeń znajduje się również w naszych filmach dotyczących rejestracji

Dodatkowa gwarancja jest kontynuacją 2-letniej gwarancji producenta i przedłuża ją o kolejne 125 tygodni. Całkowity okres gwarancji wynosi 4 lata i prawie 5 miesięcy

Tak, 125-tygodniową przedłużoną gwarancję można wydłużyć do łącznie 10 lat za jednorazową opłatą. Skontaktuj się z obsługą klienta Miele.

Świętuj 125 lat Miele! Pozwól sobie na jeszcze większy komfort - 125-miesięcy Przedłużonej Gwarancji (10 lat i 5 miesięcy) za jedyne 1999 zł - dostępne dla wybranych produktów***, najwyższy poziom elastyczności, maksymalny poziom bezpieczeństwa, niezawodny i szybki serwis.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

Dzięki naszemu 125-letniemu doświadczeniu wiemy, że przyszłość urządzeń gospodarstwa domowego jest inteligentna. Oprócz korzyści, które już oferuje nasza aplikacja, chcemy również oferować rozwiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju wykraczające poza dane na etykiecie energetycznej.

Z tego powodu wprowadzamy nowe funkcje, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem aplikacji, np. pulpit zużycia, ekologiczne przepisy lub wskazówki dotyczące ekologii i przechowywania. Pozwól zaprosić się do świata technologii Miele!

 

 

Funkcja ekologiczna

Ciesz się smakiem w sposób przyjazny dla środowiska

Ekologiczne gotowanie

 

Ekologiczne gotowanie to coś więcej niż gotowanie warzyw na parze. Jubileusz Miele świętujemy wyjątkowo ekologicznymi przepisami w aplikacji Miele**. Dowiedz się dzięki aplikacji Miele**, jak gotować w sposób przyjazny dla środowiska, uzyskaj smaczne inspiracje, ale także pomoc w zakresie unikania marnowania żywności za sprawą naszych wskazówek dotyczących gotowania i przechowywania.

Funkcja ekologiczna

Oszczędzaj pieniądze i postępuj w zrównoważony sposób

Panel EcoFeedback

 

Ciesz się pełną przejrzystością w zakresie zużycia energii i wody, łącząc pralkę lub zmywarkę z aplikacją Miele**. Masz zajęte ręce? Skorzystaj z asystenta Alexa lub Google i zapytaj o dane dotyczące zużycia.

Aktualizacja zdalna

Automatycznie i wygodnie

Zawsze na bieżąco

 

Czy chcesz, aby Twoje podłączone do sieci urządzenia domowe Miele bez większego wysiłku były zawsze aktualne? Nie stanowi to problemu dzięki naszej funkcji aktualizacji zdalnej. Dostępne aktualizacje zdalne dla Twoich urządzeń Miele zostaną po prostu pobrane i w miarę możliwości zainstalowane. Szczegóły dotyczące aktualizacji można znaleźć w aplikacji Miele** w informacjach o wersji.

Idealny towarzysz: dzięki aplikacji Miele** wszystkie urządzenia domowe Miele masz zawsze pod kontrolą. Chcesz na przykład śledzić proces pieczenia w piekarniku lub wiedzieć, czy program prania się już zakończył? Aplikacja zapewnia wszystkie potrzebne informacje oraz jest szybka i łatwa w użyciu. Dostępne są również inne usługi, takie jak zamawianie materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów Miele za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

 

 

 

 

 

Przypisy

* Oferty różnią się w zależności od modelu. W opakowaniu produktu znajduje się voucher, który można wykorzystać do odebrania bezpłatnych akcesoriów i/lub aktywacji przedłużonej gwarancji. Wystarczy zeskanować kody QR na voucherze i postępować zgodnie z instrukcjami. Przedłużona gwarancja rozpoczyna swój bieg bezpośrednio po upływie okresu 2-letniej gwarancji Miele i przedłuża ją o kolejne 125 tygodni. Obowiązują warunki przedłużonej gwarancji (miele.pl/125-regulamin). Uwaga: gwarancję należy aktywować za pośrednictwem aplikacji Miele** w ciągu 30 dni od zakupu urządzenia. Wybrane urządzenia do zabudowy w kolorze Black Matt będą dostępne od kwietnia 2024 roku.

** Dostępne dla urządzeń mobilnych (wymagania minimalne znajdziesz w danych App Store). Dodatkowa oferta cyfrowa firmy Miele & Cie. KG. Wszystkie inteligentne zastosowania umożliwia system Miele@home. Zakres funkcji może się różnić w zależności od modelu i kraju.

*** 125 miesięcy obejmuje 10 lat i 5 miesięcy, w tym 2 lata gwarancji Miele. Więcej informacji. 125-miesięcznej przedłużonej gwarancji nie można nabyć w przypadku następujących kategorii produktów: odkurzaczy, automatycznych ekspresów do kawy wolnostojących i do zabudowy, FashionMaster.

Regulamin oferty w linku. 

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z nowymi produktami, ofertami specjalnymi i nowinkami.