Znajdź odpowiedni odkurzacz

Chcesz kupić nowy odkurzacz, ale nie wiesz, od czego zacząć? Skorzystaj z naszego poradnika zakupowego, aby znaleźć model odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Wystarczy odpowiedzieć na kilka krótkich pytań.

 

Po udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań dotyczących Twoich wymagań związanych z odkurzaniem i sprzątaniem nasz poradnik zakupowy wyszuka dla Ciebie modele, które będą najlepiej odpowiadać Twoim indywidualnym potrzebom.

 

• Jaki odkurzacz jest odpowiedni dla Twojego domu? Oferujemy różne odkurzacze, które sprostają każdemu wyzwaniu związanemu ze sprzątaniem. Od twardych podłóg i trudno dostępnych miejsc po sierść wszelkiego rodzaju zwierząt domowych.

 

• Który model odkurzacza najbardziej Ci odpowiada? Szukasz robota sprzątającego, który automatycznie wykona pracę za Ciebie, odkurzacza bezprzewodowego, który można bez problemu nosić po domu, czy też modelu bezworkowego umożliwiającego szybkie i higieniczne opróżnianie?

 

• Jakie funkcje i specyfikacje są dla Ciebie ważne? Nasze odkurzacze są dostępne w wielu wersjach i z różnymi filtrami. Czy najważniejszy dla Ciebie jest długi czas pracy na zasilaniu akumulatorowym, czy jesteś alergikiem i cenisz sobie filtr HEPA, a może po prostu szukasz urządzenia o największej mocy ssania?

 

Poznaj naszą pełną ofertę odkurzaczy i produktów uzupełniających

Odkurzacze

Worki i filtry do odkurzaczy

Akcesoria