Nowa aplikacja Miele*

Wszystko pod kontrolą – w drodze lub w domu

Idealny towarzysz: dzięki aplikacji Miele wszystkie urządzenia domowe Miele masz zawsze pod kontrolą. Chcesz na przykład śledzić proces pieczenia w piekarniku lub wiedzieć, czy program zmywania się już zakończył? Aplikacja przekazuje niezbędne informacje i zapewnia wygodną i szybką obsługę. Aplikacja oferuje również dodatkowe informacje i usługi dla urządzeń Miele, np. BaristaAssistant lub przepisy. Pobierz aplikację już teraz!

NOWA APLIKACJA MIELE

Interfejs użytkownika

Twoje centrum sterowania

Pulpit nawigacyjny zapewnia przejrzysty przegląd, dzięki czemu użytkownik jest stale informowany o aktualnym stanie połączonych w sieć urządzeń Miele. Od razu widać, czy cykl prania już się zakończył lub czy piekarnik już się nagrzał. Dzięki funkcji szybkiego dostępu można wprowadzać ważne zmiany, np. wstrzymanie pracy lub anulowanie programu. Nowy design sprawia, że ​​obsługa jest jeszcze łatwiejsza i bardziej intuicyjna.

MobileControl

Wszystko zawsze pod kontrolą

Szybko i wygodnie: dzięki MobileControl masz nie tylko wszystko pod kontrolą, lecz również możesz bezpośrednio obsługiwać. Za pomocą aplikacji można bezpośrednio i bez trudu wybrać program, opóźniony start lub wykonać inne czynności. Dzięki temu obsługa urządzeń Miele jest dziecinnie prosta.

ShopConnect

Szybkie i łatwe zamawianie środków czyszczących za pośrednictwem aplikacji

Dzięki ShopConnect można wygodnie zamawiać produkty i akcesoria Miele, za pomocą telefonu. Gdy zapasy środków czyszczących Miele lub kawy zaczną się wyczerpywać, użytkownik jest o tym powiadamiany za pomocą odpowiedniego komunikatu. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji, aby złożyć zamówienie.

Aktualizacja zdalna (RemoteUpdate)

Zawsze na bieżąco

Czy chcesz, aby Twoje połączone w sieć urządzenia domowe Miele bez większego wysiłku były zawsze aktualne? Dzięki funkcji Aktualizacja zdalna nie stanowi to żadnego problemu. Dostępne aktualizacje oprogramowania do urządzeń gospodarstwa domowego Miele są, o ile to możliwe, w prosty sposób przenoszone do danego urządzenia i instalowane. Szczegóły aktualizacji można znaleźć w aplikacji w części poświęconej informacjom o wersji.

PairingAssistant

Wsparcie przy łączeniu w sieć

Instrukcje krok po kroku dotyczące dodawania nowych urządzeń. Aplikacja prowadzi użytkownika krok po kroku przez proces rejestracji, wyświetlając pomocnicze elementy graficzne. Nic nie stoi na przeszkodzie udanemu połączeniu w sieć.

Funkcja aplikacji – kuchnia

FoodView

Wszystko pod kontrolą

Sprawdzaj swoje potrawy w piekarniku – nawet gdy jesteś gdzieś indziej: kamera wbudowana w sufit komory piekarnika pokazuje na smartfonie lub tablecie, jak wygląda danie. W razie potrzeby możesz również wygodnie dostosować ustawienia trybów pracy podłączonego do sieci piekarnika zdalnie za pomocą mobilnego urządzenia. Większa kontrola będzie dla Ciebie oznaczać większą swobodę – i nieporównywalny komfort.

BaristaAssistant

Przygotowywanie doskonałego espresso

Do przygotowania ulubionego espresso potrzeba dobrej jakości ziaren i optymalnych ustawienia ekspresu. Funkcja BaristaAssistant pomaga w precyzyjnym ustawieniu. Funkcja ustala indywidualny smak espresso krok po kroku za pomocą przeprowadzenia od czterech do ośmiu degustacji. Ten proces jest wyjątkowy, ponieważ nie tylko poszczególne parametry są modyfikowane za pośrednictwem aplikacji, ale także dlatego, że do osiągnięcia wymarzonego smaku espresso, zostajesz przeprowadzony przez proces degustacji uzględniajac Twoje preferencje.

CookAssist

Doskonałe rezultaty smażenia dzięki aplikacji

Sekret doskonałych rezultatów smażenia: Miele CookAssist pomaga optymalnie przyrządzić steki, a także wiele innych potraw. Dzięki instrukcji krok po kroku w aplikacji Miele możesz automatycznie przenosić temperatury i czasy gotowania na płytę grzejną TempControl. Wystarczy jedynie potwierdzić ustawienia.

AutoStart

Zaprogramowany start z aplikacji

Funkcja AutoStart umożliwia zaprogramowanie zmywarki przez aplikację w taki sposób, aby samoczynnie uruchamiała się o ustawionej wcześniej godzinie. AutoDos i PowerDisk zapewniają stałą dostępność środka czyszczącego, aby urządzenie mogło pracować autonomicznie. Nie trzeba wówczas uruchamiać zmywarki ręcznie ani w aplikacji. Również pominięte uruchomienia programów i tym samym niedostatecznie czyste naczynia będą należeć do przeszłości.

Inspiracje kulinarne

Zawsze odpowiedni przepis

Który przepis obudzi urlopowe wspomnienia w Twoim domu? Nowe pomysły i porady dotyczące gotowania i pieczenia znajdziesz w mgnieniu oka za pomocą funkcji książki kucharskiej w aplikacji Miele: błyskawicznie wyszukasz tutaj odpowiedni przepis na specjalną okazję lub inspirację na codzienny obiad. W ten sposób Twoja dieta zostanie poszerzona o nowe pomysły i wypróbujesz najnowsze trendy kulinarne.

Mix & Match

Inteligentne wspomaganie

Zdrowe dania w mgnieniu oka: program Mix & Match pozwala gotować lub podgrzewać różne produkty spożywcze jednocześnie – i to w mniej niż pół godziny. W tym samym czasie możesz włożyć potrawę do urządzenia i wyjąć ją po zakończeniu wybranego programu. Pozwala to na wygodne przygotowanie wieloskładnikowego dania bez konieczności martwienia się o różne czasy i temperatury gotowania. Aplikacja Miele pomaga w wyborze przepisu i jego przygotowaniu.

Funkcje aplikacji do pielęgnacji prania

CareAssistant

Dłużej świeże i bez zagnieceń

Jesteś w drodze i nie możesz wyjąć gotowego prania bezpośrednio z urządzenia? Twój CareAssistant zadba o to, aby mimo to, na długo pozostawało świeże. Ochronę przed gnieceniem można zwiększyć nawet trzykrotnie o 30 minut za pomocą aplikacji. CareAssistant można używać do prania, suszenia i całego cyklu.

HygieneAssistant

Nienaganna czystość urządzenia i tekstyliów

Jeżeli często pierzesz w niskich temperaturach, od czasu do czasu zaleca się czyścić pralkę i suszarkę do prania Miele przy użyciu odpowiedniego programu. Na życzenie aplikacja poinformuje Cię, gdy będzie wymagane czyszczenie urządzenia. Status higieniczny również można w każdej chwili wygodnie wywołać w aplikacji. W ten sposób zawsze będziesz mieć najważniejsze informacje pod ręką i w każdej chwili będziesz się cieszyć najwyższym poziomem higieny.

Funkcje aplikacji do pielęgnacji prania

AddLoad

Elastyczne dokładanie prania

Program prania pralki lub suszarki do prania Miele jest już uruchomiony, a zostało jeszcze coś do włożenia? Dzięki AddLoad to żaden problem! Funkcja ta wyświetla się zarówno na urządzeniu, jak i w aplikacji. Dzięki temu możesz sprawdzić zdalnie, czy i do kiedy można jeszcze załadować pranie. Potrzebujesz trochę czasu na zebranie ubrań? Zatrzymaj urządzenie Miele, kiedy jesteś w drodze. Zapewnia to maksymalną wygodę.

TimeAssistant

Najważniejsze informacje zawsze na czas

Doskonałe wyczucie czasu: szczególnie podczas suszenia, czas może się znacznie różnić w zależności od rodzaju załadunku i ilości. Na życzenie aplikacja Miele poinformuje Cię, gdy tylko początkowy czas zakończenia zmieni się o ponad 30 minut. Powiadomienie otrzymasz nawet po zakończeniu programu. Dzięki temu zawsze będziesz mieć wszystkie informacje pod ręką i oszczędzisz sobie ciągłego sprawdzania.

* Dostępne dla urządzeń mobilnych (wymagania minimalne znajdziesz w danych App Store).

To również może Cię zainteresować

Asystent głosowy

Integracja z inteligentnym domem