Części zamienne i akcesoria

Kupując oryginalne części i akcesoria Miele, masz pewność, że będą one idealnie pasować do Twojego urządzenia. Nasze części zamienne są dostępne co najmniej 10 lat (a nawet 15 lat) od zakończenia produkcji seryjnej.

Dodatkowo oferujemy możliwość bezpłatnego pobrania akcesoriów 3D4U do wydruku na domowej drukarce 3D.

 

 

Części zamienne

Zapewnij sprawność urządzenia poprzez stosowanie oryginalnych części zamiennych Miele.

Akcesoria

Oficjalne akcesoria Miele gwarantują taką samą wysoką jakość jak nasze urządzenia, a ponadto zapewniają kompatybilność.

Nie ma części, której szukasz?

Połącznie know-how z drukiem 3D.

Wszystkie szablony do druku 3D4U można pobrać bezpłatnie z platformy thingiverse.com. Każde akcesorium 3D4U zawiera opis zalecanych parametrów druku 3D i zostało przetestowane pod kątem możliwości wytworzenia. Niektóre akcesoria można personalizować własnymi motywami i parametrami.

Prace naprawcze mogą być wykonywane zasadniczo tylko przez wykwalifikowanych elektryków z uwzględnieniem obowiązujących przepisów w zakresie bezpieczeństwa.

W zakresie napraw, zmian, kontroli i konserwacji urządzeń elektrycznych, należy przestrzegać odpowiednich regulacji prawnych, zasad BHP i obowiązujących norm.

Powody, dla których warto stosować oryginalne części zamienne i akcesoria Miele

Bezpieczeństwo, trwałość, wydajność i funkcjonalność

Kupując oryginalne części i akcesoria Miele, masz pewność, że będą one idealnie pasować do Twojego urządzenia. Do wszystkich oryginalnych części zamiennych i akcesoriów Miele stosujemy te same standardy jakości, co do naszych urządzeń gospodarstwa domowego i do zabudowy. Kupując urządzenie Miele, zdecydowałeś się na najlepszą jakość. Możesz także polegać na częściach zamiennych i akcesoriach pochodzących bezpośrednio od nas. Oryginalne części zamienne i akcesoria Miele dzięki swojej jakości gwarantują niezawodne działanie Twoich urządzeń gospodarstwa domowego.
Dzięki naszemu bogatemu asortymentowi oryginalnych akcesoriów Miele korzystanie z urządzeń jest jeszcze łatwiejsze, wydajniejsze i wygodniejsze.

Zamawianie oryginalnych części zamiennych i akcesoriów Miele

Chcesz złożyć zamówienie na części zamienne lub akcesoria do urządzeń gospodarstwa domowego? Napisz do nas na info@miele.pl lub wypełnij formularz kontaktowy. W naszych sklepach internetowych dostępny jest obszerny asortyment oryginalnych akcesoriów Miele oraz, jeśli są dostępne, oryginalnych części zamiennych Miele do samodzielnego montażu.

Na górę strony