Spare parts

Miele Original

Części zamienne i akcesoria

Korzyści z wyboru Miele:
- optymalna wydajność: oryginalne części zamienne Miele są precyzyjnie dopasowane do Twojego urządzenia, gwarantując optymalną wydajność.
- standard jakości Miele: do naszych części zamiennych i akcesoriów stosujemy te same standardy jakości, co do naszych urządzeń.
- dostępność: nasze części zamienne pozostają dostępne przez co najmniej 15 lat po zaprzestaniu produkcji danej serii.

Przeglądaj popularne części zamienne według kategorii

Części zamienne

Kuchnia

Części zamienne

Pielęgnacja prania

Części zamienne

Odkurzacze

Znajdź oryginalne akcesoria Miele, aby uzupełnić swoje urządzenia Miele

Oryginalne akcesoria Miele

Doskonała kompatybilność i gwarantowana jakość - bez wysiłku zwiększ funkcjonalność swoich urządzeń dzięki oficjalnym akcesoriom Miele. 

Stwórz własne, indywidualne akcesoria

Połączenie specjalistycznej wiedzy i druku 3D

Każde akcesorium 3D4U posiada opis zalecanych ustawień druku 3D i zostało przetestowane pod kątem wykonalności. Niektóre akcesoria można nawet dostosować za pomocą własnych projektów i ustawień.

Wskazówka bezpieczeństwa

Serwisowanie, przeglądy i naprawy mogą być wykonywane wyłącznie przez wykwalifikowanego specjalistę. Podczas serwisowania i modyfikacji urządzeń elektrycznych należy przestrzegać obowiązujących przepisów i norm bezpieczeństwa, regulacji prawnych i zasad BHP. Nieprawidłowo przeprowadzone prace serwisowe mogą spowodować poważne szkody rzeczowe i ciężkie obrażenia. Miele nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane nieprawidłowym montażem. Należy zawsze przestrzegać wskazówek bezpieczeństwa i ostrzeżeń zawartych w instrukcji użytkowania urządzenia.


 

Opcje składania zamówień

Zapoznaj się z naszym sklepem internetowym, aby uzyskać dostęp do szerokiej gamy oryginalnych akcesoriów Miele i samoobsługowych części zamiennych. Zadzwoń do nas w sprawie zamówień telefonicznych lub pomocy.

22 335 00 00

Poniedziałek-piątek 8.00-18.00

3D4U@miele.com

Napisz do nas