Urządzenia gospodarstwa domowego Miele w inteligentnym domu

Twój dom przyszłości

Inteligentny dom ułatwia codzienne życie i zapewnia spersonalizowany komfort mieszkania. Żaluzje, ogrzewanie i urządzenia gospodarstwa domowego komunikują się ze sobą, a sterowanie nimi coraz częściej odbywa się za pomocą aplikacji lub poleceń głosowych. Wiele urządzeń Miele można połączyć w sieć. Dzięki praktycznemu interfejsowi Miele Cloud można je szybko i łatwo zintegrować z aplikacją partnerską dla inteligentnego domu. Dzięki temu możesz cieszyć się wydajnością i wygodą holistycznej sieci domowej.

Inteligentne pomysły dla Twojego domu

Nowe inspiracje: pokażemy Ci przykłady, w jaki sposób aplikacje partnerskie mogą uczynić Twoje codzienne życie wygodniejszym dzięki połączonym w sieć urządzeniom Miele.

Zarządzanie energią

Efektywne wykorzystanie energii

Inteligentne zarządzanie energią zapewnia większą wygodę i oszczędność pieniędzy. Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej lub cyfrowemu licznikowi energii elektrycznej można korzystać z energii, gdy jest ona dostępna. Za pośrednictwem centralnego systemu zarządzania energią automatycznie uruchamiają się takie urządzenia, jak pralka, suszarka do prania czy zmywarka do naczyń. W ten sposób można również inteligentnie ładować robot sprzątający. Umożliwia to jeszcze efektywniejsze wykorzystanie wytwarzanej energii elektrycznej.

Komfort

Ułatw sobie życie

Dzięki interfejsowi Miele Cloud można łatwo zintegrować połączone w sieć urządzenia gospodarstwa domowego Miele z istniejącymi rozwiązaniami automatyki domowej. Dzięki temu wszystkie urządzenia w Twoim domu są przejrzyście wyświetlane w jednej aplikacji. W każdej chwili masz dostęp do informacji o stanie swoich urządzeń Miele, a także do powiadomień dotyczących konieczności przeprowadzenia czynności konserwacyjnych i serwisowych. Sterowanie może również odbywać się centralnie. Na potrzeby interakcji z urządzeniami innych producentów można łatwo tworzyć indywidualne czynności.

Bezpieczeństwo

Praktyczne rozwiązania dla bezpieczeństwa

Beztroska w każdym calu: dzięki połączeniu urządzeń gospodarstwa domowego Miele w sieć możesz bez zmartwień wyjść z domu. Zintegruj swoje urządzenia w łatwy i wygodny sposób ze swoimi rutynowymi czynnościami. Gdy tylko wyjdziesz do pracy, wszystkie połączone w sieć urządzenia Miele automatycznie przełączają się w tryb gotowości. Twój czujnik dymu też jest podłączony do sieci? Jeśli tak, w sytuacji awaryjnej wszystkie urządzenia kuchenne zostaną automatycznie wyłączone.

Indywidualne procedury

Spersonalizuj swój inteligentny dom

Chcesz spersonalizować swój inteligentny dom? W takim razie zaprogramuj swoje rutynowe czynności. Można je optymalnie dopasować do połączonych w sieć urządzeń Miele. W trybie Dinner Mood, gdy tylko zasiądziesz z gośćmi do stołu, włączy się nastrojowe oświetlenie. Gdy wyjdziesz z domu, robot sprzątający automatycznie rozpocznie pracę. A po zakończeniu cyklu prania zapala się inteligentna lampka – rozwiązania ułatwiające życie!

Programujesz dla siebie lub swoich klientów aplikacje do sterowania domem i chcesz zintegrować w nich urządzenia Miele? W takim razie skorzystaj z naszej strony dla programistów Miele! Znajdziesz tam wszystkie ważne informacje: developer.miele.com

Kliknij tutaj, aby przejść do strony dla programistów!

 

Aplikacja Miele

Komunikacja urządzeń