Znajdź odpowiedni ekspres do kawy

Chcesz kupić nowy ekspres do kawy, ale nie wiesz, od czego zacząć? Skorzystaj z naszego poradnika zakupowego, aby znaleźć model odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Wystarczy odpowiedzieć na kilka krótkich pytań.

 

Filiżanka aromatycznej kawy rano to idealny sposób na pobudzenie i dobry nastrój przez cały dzień. Filiżanka dobrze zaparzonej kawy – to luksus, na który możemy sobie pozwolić, dzięki dobremu ekspresowi automatycznemu. Niezależnie od tego, czy wolimy klasyczne espresso, kawy mleczne czy inne warianty tego napoju, możemy przygotować je w domu oraz cieszyć się jakością, jak z najlepszych kawiarni. 

Sprawdź, jak wybrać ekspres ciśnieniowy, który zachwyci nawet najbardziej wymagających kawoszy i niezawodnie posłuży przez lata.

  • Jaki w ekspres do kawy będzie odpowiadać Twoim upodobaniom kawowym? Oferujemy różne ekspresy do kawy, dzięki którym przygotujesz idealne specjały kawowe. Preferujesz doskonałe espresso, latte czy cappuccino? Chcesz za naciśnięciem przycisku uzyskać filiżankę ulubionej kawy czy wolisz dostać cały dzbanek napoju?
  • Jaki model będzie dla Ciebie najlepszy? Szukasz ekspresu do kawy do zabudowy, który będzie można na stałe zintegrować z zabudową kuchenną? A może na Twój blat kuchenny idealny będzie wolnostojący ekspres do kawy? Oferujemy różne modele w ramach każdego typu urządzenia.
  • Jakie funkcje i cechy są dla Ciebie ważne? Chcesz mieć możliwość wsypywania kilku rodzajów ziaren jednocześnie, a może przywiązujesz wagę do młynka, tacy ociekowej lub wysokiej jakości spieniacza do mleka?

 

Poznaj naszą pełną ofertę ekspresów do kawy i produktów uzupełniających.

Wszystkie ekspresy do kawy

Wolnostojące ekspresy do kawy

Ekspresy do kawy do zabudowy

Akcesoria

Kawa Miele