Pralki i suszarki – znajdź dla siebie odpowiednie urządzenie.

Chcesz kupić nową pralkę lub suszarkę, ale nie wiesz, od czego zacząć? Skorzystaj z naszego poradnika zakupowego, aby znaleźć urządzenie odpowiadające Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Wystarczy odpowiedzieć na kilka krótkich pytań.

 

Po udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań dotyczących Twoich wymagań związanych z pralką lub suszarką, nasz poradnik zakupowy wyszuka dla Ciebie modele, które będą najlepiej odpowiadać Twoim indywidualnym potrzebom.

 

• Które urządzenie ma pojemność odpowiednią dla Twojego domu? Oferujemy szeroki wybór suszarek, pralek i pralko-suszarek, które sprostają każdemu wyzwaniu związanemu z praniem – niezależnie od jego wielkości.

 

• Jaki typ pralki lub suszarki jest odpowiedni dla Twojego domu? Czy to pralka i suszarka w słupku, urządzenie do zabudowy, podbudowy czy wolnostojące – oferujemy modele do każdej przestrzeni. Aby korzystanie z pralki nie stało się przykrym obowiązkiem.

 

• Jakie funkcje i specyfikacje są dla Ciebie ważne? Nasze pralki i suszarki są dostępne w wielu opcjach różniących się cyklem prania, klasą efektywności energetycznej, ilością obrotów wirowania i maksymalną wielkością załadunku. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie dla Ciebie urządzenie. Robienie prania stanie się dziecinnie proste.

 

Poznaj naszą pełną ofertę pralek i suszarek

Pralki

Suszarki

Pralko-suszarki

UltraPhase

Kapsułki