Pranie i suszenie non-stop w jednym urządzeniu

W pralko-suszarce Miele można prać pełen załadunek prania. Ponieważ jednak pranie wymaga podczas procesu suszenia większą ilość miejsca, możliwe jest suszenie tylko małej ilości prania na raz. 
Jeżeli często piorą i suszą Państwo duże ilości prania zalecamy zakup dwóch urządzeń, pralki i suszarki. Dzięki dwóm osobnym urządzeniom można równocześnie prać i suszyć, dzięki czemu szybciej uporają się Państwo z dużą ilością prania. 
Bez różnicy, na które rozwiązanie się Państwo zdecydują, zapewniamy perfekcyjne czyszczenie i precyzyjne suszenie. Lub mówiąc inaczej – pielęgnacja prania made by Miele.
Dzięki 4 kg wsadu do prania i suszenia kompaktowe urządzenia są idealne dla singli i małych pomieszczeń.
O ile dysponują Państwo wystarczającą ilością miejsca zalecamy, od 2 osób w rodzinie, wersję XL. Dla rodzin z bardzo dużą ilością prania idealnym rozwiązaniem są 2 osobne urządzenia, co umożliwia równoczesne pranie i suszenie.
Kompaktowa pralko-suszarka Miele
Kompaktowa technologia, kompaktowe wymiary. Przy głębokości obudowy 60 cm pralko-suszarka Miele WT1 może uprać i wysuszyć na raz do 4 kg prania. Jeśli odbywa się tylko pranie, urządzenie pomieści 7 kg prania na cykl. Dzięki temu urządzenie nadaje się idealnie dla małych gospodarstw domowych z przeciętną ilością prania. W przypadku WT1 kompakt można wybierać spośród dwóch różnych nachyleń panelu.
Pochyły panel
Jeśli Państwa pralko-suszarka będzie ustawiona swobodnie w mieszkaniu lub w piwnicy, wówczas wersja z pochyłym panelem nadaje się idealnie. Lekkie nachylenie panelu pozwala na wygodny odczyt wyświetlacza.
Pralko-suszarka XL Miele
Dla większych gospodarstw domowych z dużą ilością prania najlepszym wyborem będzie wersja XL.
Cechy wyposażenia w zależności od modelu