Dla wszystkich zmysłów 

Wolnostojące ekspresy do kawy Miele

Codzienna chwila przyjemności z wolnostojącymi ekspresami do kawy Miele.

Filiżanka za filiżanką czystej przyjemności z picia kawy.
Miele. Dbamy o wszystko, co kochasz.

Od wyboru idealnego ziarna aż po komfortową pielęgnację urządzeń: wszechstronna wiedza i doświadczenie w dziedzinie kawy zapewniają niezapomnianą przyjemność z picia kawy.

Doskonały aromat nie jest kwestią przypadku.

Aby zagwarantować niezmienną przyjemność z picia kawy zastosowaliśmy w naszych ekspresach najlepszą, zintegrowaną technologię. Stożkowy młynek ze stali szlachetnej mieli każde ziarno kawy równomiernie i delikatnie, dla zachowania pełnego aromatu. Dynamiczny zaparzacz AromaticSystem rozszerza się przy napływie wody. Dzięki temu zmielona kawa jest mieszana z wodą szczególnie intensywnie co wpływa korzystnie na intensywność aromatu. Idealne zestawienie pozwalające uzyskać wyjątkowy aromat i mniejszą zawartość goryczy.

Black Edition No°1

Dużo zależy od samego ziarna.

Czysta przyjemność z picia kawy rozpoczyna się wraz z najważniejszym składnikiem, ziarnem kawy. Tradycyjnie i delikatnie palona, mieszanka kawy Black Edition No°1 skomponowana z czterech czystych odmian Arabica pochodzących z Ameryki Południowej jest perfekcyjnie dobrana do ekspresów Miele. Własna kawa Miele posiada znak Fairtrade, certyfikat Bio oraz oryginalny aromat.

Vollmer prywatna palarnia kawy

Odwiedziny u mistrza palenia kawy Black Edition No.1. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły drogą do najlepszego smaku.

Wyświetl film

Za jednym naciśnięciem przycisku trafisz w każdy gust.

Przepisy z kawą

Od pikantnych po słodkie. Gotowanie, pieczenie i duszenie z kawą. Odkryj ziarno kawy jako wyjątkowy składnik w jedenastu przepisach.

Pozwólcie się zainspirować
CupSensor

Dostosowuje się do każdej wielkości filiżanki.

Czy to filiżanka do espresso czy szklanka do latte macchiato, CupSensor reaguje na każdą wysokość filiżanki i zawsze ustawia dyszę w odpowiedniej pozycji. W ten sposób można uniknąć nieprzyjemnego chlapania, a każda kawa może być podawana w optymalnej temperaturze i z idealną pianką.

OneTouch for Two

Jedno naciśnięcie przycisku dla podwójnej przyjemności.

Za pomocą OneTouch for Two można przygotować dwie pyszne kawy równocześnie: szybciej już się nie da delektować we dwoje kawą espresso, cappuccino czy latte macchiato.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Dotykowe sterowanie CM Touch w modelach CM7 pozwala na intuicyjną obsługę. W trybie eksperta można dostosowywać parametry zaparzania kawy oraz stopień zmielenia, temperaturę czy ilość wody. Można także uzupełnić liczne profile użytkowników o własną ulubioną kawę.

Dzień po dniu filiżanka ulubionej kawy.

Automatyczne odkamienianie także w trybie nocnym.

Ekspresy do kawy Miele CM7 odkamieniają się całkowicie automatycznie dzięki opatentowanej* funkcji AutoDescale. Raz dziennie, w dzień lub – mała wskazówka – w nocy, o wybranej porze za pomocą wkładu znajdującego się z tyłu maszyny. W ten sposób uporczywe osady kamienia wcale nie powstają.

* * EP2705783B1, US201400060338A1

Który pasuje do Ciebie?