Dla wszystkich zmysłów 

Wolnostojące ekspresy do kawy Miele

Codzienna chwila przyjemności z wolnostojącymi ekspresami do kawy Miele.

Filiżanka za filiżanką czystej przyjemności z picia kawy.
Miele. Dbamy o wszystko, co kochasz.

Od wyboru idealnego ziarna aż po komfortową pielęgnację urządzeń: wszechstronna wiedza i doświadczenie w dziedzinie kawy zapewniają niezapomnianą przyjemność z picia kawy.

Doskonały aromat nie jest kwestią przypadku.

Aby zagwarantować niezmienną przyjemność z picia kawy zastosowaliśmy w naszych ekspresach najlepszą, zintegrowaną technologię. Stożkowy młynek ze stali szlachetnej mieli każde ziarno kawy równomiernie i delikatnie, dla zachowania pełnego aromatu. Dynamiczny zaparzacz AromaticSystem rozszerza się przy napływie wody. Dzięki temu zmielona kawa jest mieszana z wodą szczególnie intensywnie co wpływa korzystnie na intensywność aromatu. Idealne zestawienie pozwalające uzyskać wyjątkowy aromat i mniejszą zawartość goryczy.

Black Edition No°1

Dużo zależy od samego ziarna.

Czysta przyjemność z picia kawy rozpoczyna się wraz z najważniejszym składnikiem, ziarnem kawy. Tradycyjnie i delikatnie palona, mieszanka kawy Black Edition No°1 skomponowana z czterech czystych odmian Arabica pochodzących z Ameryki Południowej jest perfekcyjnie dobrana do ekspresów Miele. Własna kawa Miele posiada znak Fairtrade, certyfikat Bio oraz oryginalny aromat.

Vollmer prywatna palarnia kawy

Odwiedziny u mistrza palenia kawy Black Edition No.1. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły drogą do najlepszego smaku.

Wyświetl film

Za jednym naciśnięciem przycisku trafisz w każdy gust.

Przepisy z kawą

Od pikantnych po słodkie. Gotowanie, pieczenie i duszenie z kawą. Odkryj ziarno kawy jako wyjątkowy składnik unikalnych przepisów.

Pozwólcie się zainspirować
CupSensor

Dostosowuje się do każdej wielkości filiżanki.

Czy to filiżanka do espresso czy szklanka do latte macchiato, CupSensor reaguje na każdą wysokość filiżanki i zawsze ustawia dyszę w odpowiedniej pozycji. W ten sposób można uniknąć nieprzyjemnego chlapania, a każda kawa może być podawana w optymalnej temperaturze i z idealną pianką.

OneTouch for Two

Jedno naciśnięcie przycisku dla podwójnej przyjemności.

Za pomocą OneTouch for Two można przygotować dwie pyszne kawy równocześnie: szybciej już się nie da delektować we dwoje kawą espresso, cappuccino czy latte macchiato.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Dotykowe sterowanie CM Touch w modelach CM7 pozwala na intuicyjną obsługę. W trybie eksperta można dostosowywać parametry zaparzania kawy oraz stopień zmielenia, temperaturę czy ilość wody. Można także uzupełnić liczne profile użytkowników o własną ulubioną kawę.

Dzień po dniu filiżanka ulubionej kawy.

Automatyczne odkamienianie także w trybie nocnym.

Ekspresy do kawy Miele CM7 odkamieniają się całkowicie automatycznie dzięki opatentowanej* funkcji AutoDescale. Raz dziennie, w dzień lub – mała wskazówka – w nocy, o wybranej porze za pomocą wkładu znajdującego się z tyłu maszyny. W ten sposób uporczywe osady kamienia wcale nie powstają.

* * EP2705783B1, US201400060338A1

Który pasuje do Ciebie?