Ręce układające białe serwetki na stole.

Branża hotelarska i gastronomiczna

Strona startowaBranżeBranża hotelarska i gastronomiczna

Higiena i czystość dla dobrego samopoczucia: jak firmy z branży gastronomicznej i hotelarskiej przekonują do siebie gości nieskazitelnymi naczyniami i świeżymi tekstyliami

Doskonała obsługa zapewnia zadowolenie gości. Nieskazitelne rezultaty czyszczenia naczyń, tekstyliów i odzieży są synonimem jakości i poprawiają samopoczucie gości hotelowych i restauracyjnych. Urządzenia Miele Professional pomagają branży gastronomicznej i hotelarskiej osiągnąć lśniący wygląd, higieniczne czyszczenie i usprawnione procesy robocze.

Idealne rozwiązania dla Twojej branży

Dobre samopoczucie gwarantowane! Restauratorzy i hotelarze przekonują gości do swoich usług błyszczącymi naczyniami i perfekcyjnie przygotowanymi tekstyliami. Dzięki rozwiązaniu systemowemu mogą zapewnić doskonałe rezultaty czyszczenia za pomocą zmywarek Miele, a dzięki własnej pralni z pralnicami przemysłowymi Miele Professional są w stanie zapewnić higieniczną czystość obrusów, ręczników i odzieży roboczej. Indywidualne rozwiązania – od zmywarek z systemem świeżej wody po pralnice przemysłowe – zapewniają nieskazitelne rezultaty czyszczenia i optymalizację procesów roboczych. Wieloletnie doświadczenie w zakresie profesjonalnych urządzeń pralniczych i zmywarek komercyjnych pozwala nam na poprawę jakości prania i zmywania. Dzięki temu można poświęcić więcej czasu gościom.