Strona startowaBranżeHotel Château de la Messardière

Hotel Château de la Messardière

Wellness w mistycznej atmosferze: jeszcze niedawno wielu mieszkańców Saint-Tropez było głęboko przekonanych, że są tu duchy. Po śmierci ostatniego właściciela i po tym jak mała kolejka, którą goście mogli podróżować przez pobliski las sosnowy, odbyła swoją ostatnią podróż, niegdyś luksusowe życie w małym zamku ustąpiło miejsca samotności na wzgórzu nad wioską.

Zachwyt w słońcu południa

Od czasu renowacji i powiększenia w 1990 roku Château de la Messardière oferuje wymagającym gościom więcej niż tylko komfort ekskluzywnego hotelu. Już sama podróż na wybrzeże Prowansji daje czystą radość z życia – winnice skąpane w południowym słońcu, malownicze domki rybaków, połyskujące Morze Śródziemne. Budynek na wzgórzu między słońcem a morzem oferuje unikalny panoramiczny widok na plażę Ramatuelle i miasto Saint-Tropez w godnym pozazdroszczenia spokoju. Pomimo swojej reputacji, ekskluzywności i inwazji celebrytów, Saint-Tropez zachowało swój urok i indywidualny charakter starej wioski rybackiej.

Wszystkie 75 pokoi gościnnych i 41 apartamentów hotelu ma balkon lub prywatny taras. Oprócz wysokiej jakości pościeli i haftowanych ręczników dla gości w Château de la Messardière jest jeszcze dużo innego prania. W wykwintnej restauracji, w strefie obsługi przy basenie, w restauracji na hotelowej plaży i wreszcie w hotelowym centrum urody, które oferuje gościom masaże, zabiegi pielęgnacyjne i usługi fryzjerskie – w każdym z tych miejsc muszą być dostępne idealnie zadbane i wyprane tkaniny. Przy pielęgnacji wysokiej jakości tkanin hotel stawia na najnowocześniejszą technikę firmy Miele.

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji?

Wszystko od jednego dostawcy – ta idea przyświeca Miele Professional w każdej branży: od pralnictwa aż po technikę laboratoryjną. Oferujemy indywidualne rozwiązania systemowe, które w najdrobniejszych szczegółach są dopasowane do indywidualnych potrzeb danego obiektu.

Dowiedz się więcej o powiązanych branżach

Informacje na temat naszego doświadczenia są dostępne również w innych obiektach referencyjnych