Ręka trzymająca próbkę z czerwonym płynem.

Rozwiązania dla laboratoriów

Strona startowaBranżeLaboratoriaRozwiązania do laboratorium

360PRO do laboratorium

Od ponad sześciu dekad Miele Professional wyznacza innowacyjne trendy w zakresie wydajnego i bezpiecznego przygotowywania maszynowego przyborów laboratoryjnych z doskonałą wartością dodaną: większą wydajnością czyszczenia, większą niezawodnością procesu i większą efektywnością ekonomiczną. Przy opracowywaniu rozwiązań w zakresie przygotowywania szkła laboratoryjnego Miele Professional od zawsze stawia na ścisłą współpracę zarówno ze specjalistami z laboratoriów przemysłowych i badawczych, jak też z renomowanymi producentami szkła. Rezultatem tej pełnej zaufania i bogatej w innowacje współpracy są urządzenia i procesy, które w pełnym zakresie przekonują do siebie wymagających użytkowników.

Znajdź idealne rozwiązania

Koncepcja systemowa Miele Professional 360PRO

Małe laboratorium

Podstawowe rozwiązanie do Twojego laboratorium

Średnie laboratorium

Rozwiązanie dla średnich wymagań w zakresie pojemności

Duże laboratorium

Rozwiązanie do przygotowywania dużych ilości przyborów

360PRO

Zmywarki laboratoryjne, akcesoria, środki czyszczące i serwis firmy Miele Professional tworzą kompleksowy system do skutecznego i opłacalnego czyszczenia szkła laboratoryjnego.

Mycie automatyczne szkła laboratoryjnego za pomocą zmywarki laboratoryjnej Miele Professional: opłacalna inwestycja

Mycie manualne kontra maszynowe szkła i sprzętu laboratoryjnego

Zmywarka laboratoryjna obniża nakład pracy i koszty związane z czyszczeniem, pozwala zaoszczędzić cenny czas i mieć pewność co do powtarzalnych rezultatów o jakości pozwalającej na przeprowadzanie analiz.

Polecane produkty

Nasze rozwiązania 360PRO do Twojego laboratorium: oferujemy odpowiednią zmywarkę laboratoryjną o optymalnej pojemności dopasowaną do każdego ustawienia oraz indywidualnej ilości przyborów.

Nasze referencje w zakresie laboratoriów

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji?

Chcesz podnieść jakość codziennego reprocesowania lub obniżyć koszty? W ofercie mamy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb – zapraszamy do kontaktu!

Multimedia i materiały do pobrania
Informacje o produkcie
Obserwuj nas