Promocje

Zyskaj na zakupie produktów Miele

Dowiedz się więcej na temat naszych atrakcyjnych promocji i aktualnych tematów. Bądź na bieżąco i usprawnij codzienną pracę dzięki rozwiązaniom systemowym Miele.

Czas na zmianę. Teraz.
Zmywarka Laboratoryjna EntryLevel

Przejście z mycia ręcznego na mycie maszynowe zapewnia wyższą produktywność i zmniejsza zużycie cennych zasobów, takich jak czas, woda, energia oraz chemia procesowa. Uprość życie w laboratorium już dziś dzięki naszej zmywarce laboratoryjnej PG 8504.

From left to right, a Little Giant Performance washing machine, a PIB 100 steam ironing system and a half-open MasterLine fresh water dishwasher stand next to one another in front of a grey background
Dla Twojej pralni oraz kuchni
Krótko mówiąc: 125 Lat Jakości.

Tradycja spotyka się z innowacją: Od 125 lat Miele jest synonimem najwyższej jakości, która buduje zaufanie. Uczcij tę rocznicę dzięki naszej promocji rabatowej na wybrane modele do pralni i dowiedz się, jak od 125 lat nie tylko wywiązujemy się z naszego zobowiązania, ale także przekraczamy wszelkie oczekiwania.

Podblatowe urządzenie myjące i dezynfekujące stoi obok małego sterylizatora Cube na szarym tle.
Dla gabinetów stomatologicznych
Obietnica, która trwa. 125 lat jakości.

Tradycja łączy się z innowacją: od 125 lat Miele oznacza pierwszorzędną jakość, która wzbudza zaufanie. Świętuj z nami ten wyjątkowy jubileusz. Skorzystaj z naszej akcji rabatowej z wybranymi urządzeniami z branży medycznej i stomatologicznej.