Nowości produktowe

Urządzenia zmywające

Twoja zmywarka, która zapewni Ci higienę na najwyższym poziomie i zoptymalizuje zarządzanie czasem w codziennej rutynie.

MasterLine

Jestem MasterLine, Twoja wydajna, trwała i efektywna zmywarka. Zaprojektowano mnie w taki sposób, abym była w stanie sprostać najwyższym wymaganiom względem profesjonalnego zmywania naczyń, a tym samym odciążyć Cię w Twojej codziennej pracy. Nowoczesne rozwiązania techniczne Miele, intuicyjny panel dotykowy i czasy trwania programów wynoszące zaledwie 5 minut¹ gwarantują doskonałe rezultaty, usprawniają procesy i w każdym cyklu zmywania zapewniają więcej czasu na to, co najważniejsze: ludzi, dla których jesteś tam każdego dnia.

Szklanki, talerze i sztućce – wszystko czyste w 17 minut

ProfiLine

Nasz świat kręci się coraz szybciej i sprawia, że jeden zasób staje się coraz cenniejszy: czas. Nasze kalendarze są pełne, nasz harmonogram dnia jest napięty do granic możliwości, a nasze wymagania są ogromne. Nie mamy czasu na przestoje.
Nowe zmywarki ProfiLine zostały opracowane z myślą o wysokich wymaganiach w zastosowaniach komercyjnych i łączą technologie najnowszych urządzeń Miele Professional z wygodą użytkowania i designem naszych modeli do użytku domowego klasy premium.

Zmywarka z systemem świeżej wody PG 8063 Safety

Perfekcyjne przygotowywanie sprzętu ochrony dróg oddechowych

Podczas każdego pożaru służby ratownicze są narażone na różne zagrożenia. Tym bardziej środki ochrony indywidualnej zasługują na większą uwagę. Maszynowe przygotowywanie sprzętu zanieczyszczonego substancjami szkodliwymi i wydzielinami ma tutaj istotne zalety – oprócz wysokiego poziomu niezawodności, zmniejsza się ryzyko kontaktu osoby odpowiedzialnej za ochronę dróg oddechowych.
Dzięki urządzeniom Miele Professional przygotowywanie sprzętu ochrony dróg oddechowych jest zarówno dokładne, jak i delikatne dla materiału.

SmartBiz

Nieszablonowa zmywarka

Profesjonalne rozwiązanie z wartością dodaną wspiera Twoją firmę.

Technika pralnicza

Kobieta uśmiecha się do kamery i ma biały ręcznik na ramieniu. Po lewej stronie zdjęcia na szarym tle znajdują się suszarka z pompą ciepła SmartBiz PDR 1108 HP i pralnica PWM 1108 oraz wkłady TwinDos do automatycznego dozowania środka piorącego.

Twój początek w zakresie profesjonalnej pielęgnacji tkanin

SmartBiz

Nie bez powodu przemysłowe pralki i suszarki są właściwym wyborem dla małych firm, takich jak piekarnie, salony fryzjerskie, małe pensjonaty czy zakłady rzemieślnicze. One są specjalnie zaprojektowane do wielokrotnego codziennego użytku i radzą sobie z obciążeniami, których zwykłe urządzenia domowe nie są w stanie wytrzymać w dłuższej perspektywie. SmartBiz to trwałe profesjonalne urządzenia przemysłowe w atrakcyjnej cenie.

Benchmark Performance Plus Trockner und Waschmaschine stehen vor einem grauen Hintergrund. Daneben ist ein schwarzer Schatten von einem Slackliner zu sehen.

Pralnice i suszarki nowej generacji Benchmark.

Idealna równowaga

Bicie serca przyspiesza. Zmysły się wyostrzają. Od tej pory liczy się tylko kolejny krok. Akrobaci łączą ambicję, technikę i intuicję, uzyskując absolutną równowagę, aby przesunąć granice swoich możliwości. Ich dążenie do przesuwania granic swoich możliwości to wyraz czystej wiary we własne możliwości – i rezultat maksymalnej precyzji. Każdy ruch jest skoncentrowany, odgrywany jest każdy scenariusz. Materiały, ustawienia, cykle: każdy szczegół jest dopracowany. Całe skupienie polega na idealnej równowadze.

Nowe Małe Olbrzymy

Podstawa Twojego sukcesu

Odkryj kompaktowe pralnice i suszarki Miele do użytku profesjonalnego i poznaj innowacyjne technologie zapewniające jeszcze wyższą jakość czyszczenia, ekonomiczność, łatwość obsługi i elastyczność zastosowania.

PRI 318, 418, 421

Nowe magle nieckowe zapewniające doskonałe wykończenie prania

Odkryj nowe magle Miele Professional. Dzięki ekskluzywnym i innowacyjnym funkcjom, najwyższej jakości i prostej obsłudze, magle te zapewniają doskonałe wykończenie, które spełni nawet najwyższe wymagania.

Technika dentystyczna, laboratoryjna i medyczna

Czas na zmianę. Teraz.

Zmywarka laboratoryjna PG 8504

Przejście z mycia ręcznego na mycie maszynowe zapewnia wyższą produktywność i zmniejsza zużycie cennych zasobów, takich jak czas, woda, energia i chemikalia procesowe. Uprość życie w laboratorium już dziś dzięki naszej zmywarce laboratoryjnej PG 8504.

The perfect fit

SlimLine PLW 7111

Idealnie dopasowana: nawet przy małej ilości miejsca można skutecznie przygotować szkło laboratoryjne do użycia. Nowa zmywarka laboratoryjna SlimLine PLW 7111 zapewnia dużą pojemność. Dzięki modułowemu systemowi załadunku EasyLoad osiąga się maksymalną przepustowość.

Cube i Cube X

Małe sterylizatory do gabinetów i klinik

Odkryj nowe małe sterylizatory Miele ze skutecznymi programami sterylizacji, krótkimi czasami trwania programów i intuicyjną nawigacją po menu za pomocą wyświetlacza dotykowego.
Poznaj rozwiązanie do łatwej, bezpiecznej i skutecznej sterylizacji narzędzi medycznych lub stomatologicznych.

Chemikalia procesowe do przygotowywania narzędzi w medycynie ogólnej, chirurgii, ginekologii, dermatologii i urologii.

Nowe chemikalia procesowe: ProCare Med

Wraz z wprowadzeniem chemikaliów procesowych ProCare Med sprawdzona koncepcja systemowa 360PRO została rozszerzona o produkty do przygotowywania narzędzi medycznych. Gama chemikaliów procesowych ProCare Med zawiera odpowiednie rozwiązanie dla każdego zastosowania i każdej potrzeby.

EasyLoad – nowe, szybkie, niezwykle wydajne rozwiązanie

Nowy system załadunku do zmywarek laboratoryjnych Miele.

System EasyLoad jest elastyczny, intuicyjny w obsłudze i zapewnia znacznie większą wydajność w przygotowywaniu szkła laboratoryjnego.

Wydajna i elastyczna:

Nowa wielkokomorowa zmywarka laboratoryjna Miele PLW 86

Nowa seria PLW 86 wyznacza nowy standard pod względem wydajności i łatwości użytkowania. Opracowany całkowicie od podstaw system mycia wyróżnia się znacznie wyższą wydajnością w porównaniu do poprzedniej serii, a ponadto, dzięki pompie z regulacją prędkości obrotowej, umożliwia dostosowanie wydajności i zużycia wody odpowiednio do załadunku.

Nikt bowiem nie zna naszych urządzeń myjących i czyszczących tak dobrze jak my sami

ProCare Lab

Nowe środki czyszczące i neutralizujące Miele Professional są idealnie dostosowane do naszych wysokiej klasy urządzeń zmywających. Umożliwiają one dokładną, szybką, a jednocześnie łagodną dla materiałów realizację procesów. Wypróbuj samodzielnie!

  1. 1.
    Czas trwania cyklu zależy od przyłącza dostępnego na miejscu. 5 minut przy podłączeniu do ciepłej wody o temperaturze 65°C i zasilaniu 3N AC 400 V, 50 Hz.