Hotel Adlon

Hotel Adlon oferuje najwyższą jakość wyposażenia i obsługi. Doskonała aranżacja i dekoracja pokoi oraz terenów zewnętrznych są czymś równie oczywistym jak profesjonalny 24-godzinny „room service“ i dostępny na życzenie prywatny kamerdyner. Kulinarny świat hotelu oferuje doskonałą sztukę kucharską, począwszy od wykwintnych śniadań, poprzez własną wyśmienitą cukiernię, aż po kompozycje dla smakoszy w restauracji Lorenz Adlon.

Legenda przy Bramie Brandenburskiej

Ponad sto lat temu na placu Pariser Platz w Berlinie powstał hotel, który szybko stał się najpiękniejszym i najbardziej luksusowym tego typu obiektem na świecie. Przez lata wiele znanych osobistości i znamienitych gości z całego świata przyczyniło się do wzrostu wspaniałej reputacji pierwotnego Hotelu Adlon, który w dużej części padł ofiarą pożaru w 1945 roku.
Po zjednoczeniu Niemiec hotel Adlon został całkowicie odbudowany w tym samym miejscu. Obecnie goście nadal mogą poczuć pełną przepychu historię tego hotelu klasy premium i cieszyć się najwyższym poziomem komfortu i nowoczesnym podejściem do gościnności bez żadnych kompromisów – w dodatku w stylowej atmosferze.

Drobiazgowa obsługa jest w hotelu Adlon najważniejsza. W przypadku każdej aktywności, także poza hotelem, goście mogą liczyć na doskonale poinformowany personel – zarówno w kwestii odpowiednich wskazówek dotyczących restauracji, jak i organizacji wizyt w teatrze czy muzeum. Do standardowych usług w hotelu należy między innymi dostarczanie indywidualnie wybieranej gazety codziennej, nocna usługa czyszczenia butów czy wreszcie domowa pralnia i czyszczenie tekstyliów wraz z usługą prasowania. Hotel z powodzeniem stawia na pralnice Miele Professional – doskonałe rozwiązania techniczne dla doskonałego hotelu.

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji?

Wszystko od jednego dostawcy – ta idea przyświeca Miele Professional w każdej branży: od pralnictwa aż po technikę laboratoryjną. Oferujemy indywidualne rozwiązania systemowe, które w najdrobniejszych szczegółach są dopasowane do indywidualnych potrzeb danego obiektu.

Dowiedz się więcej o powiązanych branżach

Informacje na temat naszego doświadczenia są dostępne również w innych obiektach referencyjnych