Strona startowaBranżeSzpital AZ Jan Palfijn

Szpital AZ Jan Palfijn

AZ Jan Palfijn Gent może pochwalić się wyjątkową, prawie osiemsetletnią historią. Wywodzący się ze szpitala ofiarowego w 1228 roku na rzecz opieki nad potrzebującymi, szpital ten jest obecnie nowoczesnym centrum podstawowej i najwyższej opieki medycznej.

Najwyższa jakość usług

To nie przypadek, że szpital AZ Jan Palfijn nosi imię pioniera chirurgii i położnictwa, który już w XVII wieku opowiadał się za swobodną wymianą wiedzy i technologii. Kierując się swoimi solidnymi zasadami, AZ Jan Gent rozwinął się w szpital o dużym znaczeniu dla całego regionu Flandrii. Opiekę ambulatoryjną i stacjonarną na najwyższym poziomie zapewnia 140 lekarzy i ponad 1000 innych pracowników – nawet w tak wymagających dyscyplinach specjalnych jak medycyna reprodukcyjna czy chirurgia robotyczna.

W zakresie przygotowywania swoich narzędzi medycznych AZ Jan Palfijn Gent stawia na firmę Miele Professional. W wewnętrznej sterylizatorni (jednostce do przygotowywania wyrobów medycznych) pięć automatów myjąco-dezynfekujących PG 8528, cztery duże sterylizatory parowe PS 5662v i wielkokomorowa instalacja myjąco-dezynfekująca PG 8830 zapewniają, że sterylizatornia spełnia najwyższe standardy.

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji?

Wszystko od jednego dostawcy – ta idea przyświeca Miele Professional w każdej branży: od pralnictwa aż po technikę laboratoryjną. Oferujemy indywidualne rozwiązania systemowe, które w najdrobniejszych szczegółach są dopasowane do indywidualnych potrzeb danego obiektu.

Dowiedz się więcej o powiązanych branżach

Informacje na temat naszego doświadczenia są dostępne również w innych obiektach referencyjnych