• Bezpłatna dostawa już od 300zł

Płyty grzewcze

Gazowa czy elektryczna? Podążaj za własną filozofią w zakresie wyboru płyty grzejnej. Tradycyjnie czy nowocześnie z indukcją – wszystkie nasze płyty grzejne dostępne są w wielu wariantach oferujących dopasowane rozwiązania dla małych i dużych kuchni. Przyjemność można czerpać już podczas gotowania – bowiem nasze płyty grzejne mają liczne udogodnienia, jak na przykład elastyczne strefy grzejne.

Płyty indukcyjne

Trendsetter: indukcyjna płyta grzejna. Z większą wydajnością praktycznie już się nie da wykorzystać energii. Płyty grzejnej również nie da się już bezpieczniej zaprojektować – jeśli na włączonej płycie nie ma żadnego garnka, dopływ energii zostaje natychmiast wstrzymany. Odpowiedni partner: garnki przeznaczone do indukcji, które przewodzą energię praktycznie bez strat.

Płyty indukcyjne ze zintegrowanym wyciągiem nablatowym

Całkiem nowe perspektywy: dzięki zintegrowanemu odsysaniu oparów wyciąg zamontowany w widocznym miejscu to już przeszłość. Odsysanie w płycie grzejnej stanowi idealne rozwiązanie przy wysokich stropach, skosach czy wyspach kuchennych. Korzyści płyt indukcyjnych również i tu: minimalne straty energii i maksymalne bezpieczeństwo. Dzięki garnkom do indukcji można w pełni czerpać z tej technologii.

Płyty elektryczne

Możesz polegać na znanych rozwiązaniach: płyty elektryczne to tradycyjny wybór. Grzałki pod ceramiczną płytą podgrzewają strefy grzejne – w sposób widoczny poprzez rozgrzanie do czerwoności danej strefy. Obsługa odbywa się niezależnie od piekarnika.

Płyty gazowe

Powinno być prawdziwe. I autentyczne. Gotowanie na gazie jest nie tylko emocjonujące, ale i stanowi profesjonalne rozwiązanie. Palniki gazowe można regulować bezstopniowo dając od razu pełną moc po włączeniu. Co pozwala cieszyć się gotowaniem w jednej chwili.

SmartLine

Jako uzupełnienie lub samodzielne rozwiązanie: nasza seria SmartLine jest jak pudełko z klockami, z którego można wybierać i łączyć ze sobą poszczególne moduły – także jako uzupełnienie standardowej płyty indukcyjnej. Jest również możliwość łączenia z wyciągiem nablatowym. Przykuwa uwagę: eleganckie szkło ceramiczne z obsługą za pomocą przycisków dotykowych. Do wyboru są różne rodzaje grzania.

    • Zastrzega się możliwość wprowadzania zmian technicznych. Nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność podanych informacji.