• Bezpłatna dostawa już od 300zł

SmartLine

Jako uzupełnienie lub samodzielne rozwiązanie: nasza seria SmartLine jest jak pudełko z klockami, z którego można wybierać i łączyć ze sobą poszczególne moduły – także jako uzupełnienie standardowej płyty indukcyjnej. Jest również możliwość łączenia z wyciągiem nablatowym. Przykuwa uwagę: eleganckie szkło ceramiczne z obsługą za pomocą przycisków dotykowych. Do wyboru są różne rodzaje grzania.

Przyjemność wolności gotowania

Nowoczesna elegancja

Ambitne gotowanie wymaga profesjonalnej techniki. Do takich wyzwań firma Miele oferuje równie wyjątkowe urządzenia, jak np. TeppanYaki, wok indukcyjny i wiele innych.Odkryj nowe spektrum smaku!

Przejdź do produktów

Wyświetl więcej

Zamknij

Eleganckie wzornictwo i optymalne łączenie

Skomponuj swój zestaw!

Nowe elementy Miele SmartLine bazują na czarnym szkle ceramicznym i prezentują się niezwykle elegancko. Najwyższej klasy wzornictwo i skomponowane z urządzeniami prowadzenie linii sprawiają, że urządzenia SmartLine będą doskonale się prezentować w każdej kuchni.

Przejdź do produktów

Wyświetl więcej

Zamknij

Wyciąg nabl. SmartLine Miele do dowolnego łączenia

Elastyczność zabudowy

Wyciąg nablatowy Miele jest absolutnym hitem wśród wyciągów kuchennych. Przekonuje inteligentnie przemyślaną technologią, komfortem i bezproblemową integracją w każdej kuchni.

Przejdź do produktów

Wyświetl więcej

Zamknij

    • Zastrzega się możliwość wprowadzania zmian technicznych. Nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność podanych informacji.