JAKOŚĆ, KTÓRA WYPRZEDZA SWÓJ CZAS

OD PONAD 120 LAT TWORZYMY URZĄDZENIA O NAJWYŻSZEJ TRWAŁOŚCI.

Nawet najwyższa jakość jest niczym bez długoletniej niezawodności.
Dlatego łączymy innowację z eksperckim rzemiosłem - będąc przywiązanym do detali mamy pewność, że produkujemy urządzenia na długie lata.

OD 1899 ROKU NIGDY NIE BYLIŚMY USATYSFAKCJONOWANI TYM CO NAJLEPSZE.

Dla nas, każda przełomowa innowacja jest czymś więcej niż powodem do świętowania. Wyzwaniem jest stworzenie czegoś jeszcze lepszego. Właśnie dlatego sami wytwarzamy własne podzespoły i wykuwamy własne żelazo. Tworzymy nawet maszyny, które tworzą maszyny. Ponieważ dążenie do doskonałości jest w naszym DNA. Nazywamy to: Immer Besser

TO JAKOŚĆ, KTÓRA WYPRZEDZA SWÓJ CZAS.

TESTUJEMY NA 10 000 GODZIN* -TO JEST NAJLEPSZY DOWÓD NA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ DZIAŁANIA.

Kiedy inni producenci są już usatysfakcjonowani po kilku cyklach testów, my idziemy po więcej. Niektóre silniki samochodowe wymagają 3000 godzin testów- my testujemy urządzenia do 10000* godzin. Jedną trzecią czasu poświęconego na rozwój produktów poświęcamy testom. Dla perfekcyjnych rezultatów - rok po roku.

TRWAŁOŚĆ NAJBARDZIEJ SPRZYJA EKOLOGII

Wyobraź sobie, że zamiast zużywać tak wiele pralek czy zmywarek przez lata - używasz tylko jednej. Jednej, której działanie będzie Cię zachwycać przez długi czas: przy niższym zużyciu wody, energii, detergentów. Dbajmy o zrównoważony rozwój. W trosce o środowisko.

*​Więcej na: www.miele.pl/20lat