To jakość, która wyprzedza swój czas.

Troska o Twoje ubrania przez długie lata. Ciesz dłużej swoimi ulubionymi tkaninami.

Delikatna dla prania, przyjazna dla środowiska

Nasze urządzenia łączą w sobie niskie zużycie energii i wody z optymalnym wykorzystaniem środka piorącego. Dlatego Miele oznacza perfekcyjną i jednocześnie przyjazną dla środowiska pielęgnację Twoich ubrań. Tak właśnie pierze się w zrównoważony sposób: dokładnie i zużywając mniej energii i detergentów.

Poznaj nasze pralki

Poznaj nasze suszarki

A Miele washing machine surrouned by splashes of water

To jakość, która wyprzedza swój czas.

Od ponad 120 lat firma Miele opracowuje innowacyjne i wyjątkowo trwałe urządzenia. W rezultacie powstają produkty, które ułatwiają życie i charakteryzują się wyjątkową jakością i wysoką wydajnością, a przy tym są przyjazne dla środowiska.

Dowiedz się więcej

Pralki z funkcją TwinDos®

Automatyczne dozowanie środków piorących

Pralki Miele z TwinDos® dokładnie wiedzą, ile środka piorącego potrzebuje Twoje pranie. Ciesz się wygodą i oszczędnością czasu. System Miele TwinDos® dozuje 2-fazowy płynny środek piorący, indywidulanie dostosowując ilośćdo każdego prania. Pozwala to zaoszczędzić czas i nawet do 30%* środka piorącego. Zapewnia to łatwe i zrównoważone pranie.
* W porównaniu z dozowaniem ręcznym

 

Poznaj pralki z systemem Twindos®

Odkryj system TwinDos®

A woman buttoning up a white shirt

Najlepszy na świecie automatyczny system dozowania płynnych detergentów*

Odpowiednie dozowanie środków piorących gwarantuje perfekcyjną czystość ubrań kolorowych i białych. Bęben SoftCare firmy Miele optymalnie chroni ubrania, dzięki czemu możesz się nimi dłużej cieszyć.

* Doskonałe właściwości piorące potwierdzone zostały w odniesieniu do usuwania plam, stopnia białości, zapobiegania szarzeniu oraz dokładności dozowania. Przetestowane i potwierdzone przez Instytut Hohenstein w Niemczech.

Ultraphase detergents on display

UltraPhase: system dostosowany do indywidualnych potrzeb

Pielęgnacja prania zdefiniowana na nowo – dzięki UltraPhase 1 i 2, doskonałej formule płynnych środków piorących opracowanej specjalnie dla urządzeń Miele. Środek piorący UltraPhase 1 gwarantuje perfekcyjną czystość ubrań intensywnie kolorowych i białych. W przypadku UltraPhase 2 środek wybielający dodawany jest w optymalnym momencie, co pozwala całkowicie usunąć uporczywe plamy.

Poznaj środki piorące UltraPhase

Suszarka z funkcją EcoDry

Zrównoważone suszenie

Suszarki Miele z funkcją EcoDry i bezobsługowym wymiennikiem ciepła zapewniają niskie zużycie energii i krótki czas suszenia. Suszarki Miele są testowane pod kątem zachowania trwałości przez okres 20 lat* – prawdziwa ekologiczność oznacza długi okres eksploatacji.

* W fazie rozwoju serii suszarek T1 firma Miele przetestowała modele i główne podzespoły pod kątem 5000 cykli suszenia (= 5 cykli suszenia tygodniowo przez 50 tygodni rocznie) w różnych programach.
Więcej informacji: miele.pl/20lat

 

Poznaj suszarki z funkcją EcoDry

Pozna funkcję EcoDry

Tkanina wewnątrz bębna o strukturze plastra miodu suszarki Miele

Dostosowana do indywidualnych potrzeb pielęgnacja ubrań w każdym cyklu suszenia.

Dzięki bębnowi SoftCare Miele o strukturze przypominającej plaster miodu ubrania są suszone delikatniej i bardziej równomiernie. Troska o Twoje ubrania przez długie lata. Ciesz dłużej swoimi ulubionymi tkaninami.

Poznaj produkty

Środki piorące UltraPhase

Akcesoria