Kwiat pływający w wodzie w pralce Miele

Ciesz się dłużej swoimi ubraniami.

To jakość, która wyprzedza swój czas.

Delikatna dla prania, przyjazna dla środowiska

Nasze urządzenia łączą w sobie niskie zużycie energii i wody z optymalnym wykorzystaniem środka piorącego. Dlatego Miele oznacza perfekcyjną i jednocześnie przyjazną dla środowiska pielęgnację Twoich ubrań.

To jakość, która wyprzedza swój czas.

Od ponad 120 lat firma Miele opracowuje innowacyjne i wyjątkowo trwałe urządzenia. W rezultacie powstają produkty, które ułatwiają życie i charakteryzują się wyjątkową jakością i wysoką wydajnością, a przy tym są przyjazne dla środowiska.

Kobieta uruchamiająca pranie w pralce Miele z systemem automatycznego dozowania

Pralki z funkcją TwinDos®

Automatyczne dozowanie środków piorących

Pralki Miele z TwinDos® dokładnie wiedzą, ile środka piorącego potrzebuje Twoje pranie. Ciesz się wygodą i oszczędnością czasu. System Miele TwinDos® dozuje 2-fazowy środek piorący w sposób odpowiednio dostosowany do każdego prania. Pozwala to zaoszczędzić czas i nawet do 30%* środka piorącego. Zapewnia to łatwe i zrównoważone pranie.

* W porównaniu z dozowaniem ręcznym

Kobieta zapinająca guziki swojej białej koszuli

Najlepszy na świecie automatyczny system dozowania płynnych detergentów*

Odpowiednie dozowanie środków piorących gwarantuje perfekcyjną czystość ubrań kolorowych i białych. Bęben SoftCare firmy Miele optymalnie chroni ubrania, dzięki czemu możesz cieszyć się nimi dłużej.

* Doskonałe właściwości piorące potwierdzone zostały w odniesieniu do usuwania plam, stopnia białości, zapobiegania szarzeniu oraz dokładności dozowania. Przetestowane i potwierdzone przez Instytut Hohenstein w Niemczech.

Środki piorące Ultraphase na wystawie w pralni

UltraPhase: system dostosowany do indywidualnych potrzeb

Pielęgnacja prania zdefiniowana na nowo – dzięki UltraPhase 1 i 2, doskonałej formule płynnych środków piorących opracowanej specjalnie dla urządzeń Miele. Środek piorący UltraPhase 1 gwarantuje perfekcyjną czystość ubrań kolorowych i białych. W przypadku UltraPhase 2 środek wybielający dodawany jest w optymalnym momencie, co pozwala całkowicie usunąć uporczywe plamy.

Kobieta zmieniająca ustawienia suszarki Miele z funkcją EcoDry

Suszarka z funkcją EcoDry

Zrównoważone suszenie

Suszarki Miele z funkcją EcoDry i bezobsługowym wymiennikiem ciepła zapewniają niskie zużycie energii i krótki czas suszenia. Suszarki Miele są testowane pod kątem zachowania trwałości przez okres 20 lat* – prawdziwa ekologiczność oznacza długi okres eksploatacji.

* W fazie rozwoju serii suszarek T1 firma Miele przetestowała modele i główne podzespoły pod kątem 5000 cykli suszenia (= 5 cykli suszenia tygodniowo przez 50 tygodni rocznie) w różnych programach. Więcej informacji: miele.pl/20lat

Tkanina wewnątrz bębna o strukturze plastra miodu suszarki Miele z funkcją EcoDry

Dostosowana do indywidualnych potrzeb pielęgnacja ubrań w każdym cyklu suszenia

Dzięki bębnowi SoftCare Miele o strukturze przypominającej plaster miodu ubrania są suszone delikatniej i bardziej równomiernie. Chroni to włókna i tkaniny, abyś mógł dłużej cieszyć się swoimi ubraniami.