• Bezpłatna dostawa już od 300zł

Lodówki i zamrażarki

Tu każdy produkt znajdzie swoje miejsce: urządzenia chłodnicze Miele zachwycają specjalnymi rozwiązaniami tworzącymi zawsze optymalne warunki przechowywania – w lodówce czy zamrażarce. To, czy zdecydujesz się na urządzenie do zabudowy lub wolnostojące, czy też na urządzenie z górnej półki, zależy od Ciebie. W każdym razie urządzenia chłodnicze Miele przyczyniają się do kształtowania zdrowego i nowoczesnego stylu życia.

Lodówki wolnostojące

Przechowuj świeże produkty tak, aby właśnie takie pozostały: nasze wolnostojące chłodziarki oferują perfekcyjne warunki. Jednocześnie stanowią designerską ozdobę każdej kuchni.

Lodówko-zamrażarki wolnostojące

Optymalne chłodzenie i zamrażanie w jednym urządzeniu: idealne rozwiązanie stanowią nasze wolnostojące chłodziarko-zamrażarki. Mają one również i inne zalety: ponieważ można je dowolnie ustawić w kuchni, mogą ją zdobić i przykuwać uwagę.

Zamrażarki wolnostojące

Dzięki zamrażarkom Miele mrożenie będzie nie tylko szybkie łatwe, ale i maksymalnie wygodne. Nie ma potrzeby chowania wolnostojących urządzeń. Wręcz przeciwnie: za sprawą eleganckiego designu przyciągną szybko uwagę w każdej kuchni.

Lodówki do zabudowy

Perfekcyjne przechowywanie świeżych produktów: jest to wygodne dzięki naszym chłodziarkom. Poprzez zamontowanie indywidualnego frontu meblowego urządzenie zintegruje się idealnie z designem Waszej kuchni.

Lodówko-zamrażarki do zabudowy

Optymalne połączenie: chłodzenie i mrożenie produktów spożywczych w jednym urządzeniu. Nasze multitalenty mają również zdolność do przystosowywania się: dzięki zamontowaniu frontów meblowych wpasują się perfekcyjnie w już istniejący wygląd kuchni.

Zamrażarki do zabudowy

Maksymalne bezpieczeństwo, maksymalny komfort: dzięki zamrażarce Miele zamrozisz produkty bezpiecznie i łatwo. Zintegrowanie z istniejący designem kuchni można zrealizować poprzez montaż frontów meblowych.

MasterCool

Daj się zafascynować: dzięki urządzeniom do zabudowy MasterCool o dużej pojemności – Miele wyznacza nowe standardy. Konsekwentnie wysokiej jakości design, zaskakujące innowacje i niedościgniony komfort zachwycają na dotychczas nieznanym poziomie. Twórz swoje własne kombinacje z szerokiego asortymentu urządzeń – od lodówki aż po chłodziarkę na wino.

    • Zastrzega się możliwość wprowadzania zmian technicznych. Nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność podanych informacji.