• Bezpłatna dostawa już od 300zł

Akcesoria do lodówek, zamrażarek i chłodziarek na wino

Wymiary i funkcje akcesoriów do chłodziarek, zamrażarek i chłodziarek na wino dostosowano specjalnie do tych urządzeń, dzięki czemu możliwe jest bardziej wszechstronne ich wykorzystanie.

Oszczędność energii i miejsca

Optymalne wykorzystanie urządzeń chłodniczych

Chłodziarki i zamrażarki nie zawsze są zapełnione. Przy różnych okazjach lub świętach musi się do nich zmieścić więcej niż zazwyczaj. Wyposażenie takie jak półki na butelki tworzy cenne miejsce i troszczy się o bezpieczne, spokojne przechowywanie.

Przejdź do produktów

Wyświetl więcej

Zamknij

Filtr Active AirClean

Dla prawdziwej, intensywnej głębi smaku

W chłodziarce przechowuje się wiele różnych produktów spożywczych. Niektóre z nich mogą być przesiąknięte silnym zapachem, jak np. niektóre gatunki sera. Jednakże produkty spożywcze i wino powinny być przechowywane nie tylko w chłodnym miejscu lub w odpowiedniej temperaturze, lecz również w sposób zapewniający brak przenoszenia zapachów. Niezwykle nieprzyjemne jest również, gdy po otwarciu lodówki w kuchni zaczyna unosić się silny zapach. Z tego względu do chłodziarek i chłodziarek na wino Miele dostępne są filtry Miele Active AirClean.

Przejdź do produktów

Wyświetl więcej

Zamknij

    • Zastrzega się możliwość wprowadzania zmian technicznych. Nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność podanych informacji.