Miele Experience Center Gdynia

Miele Experience Center już otwarty!

Do sieci salonów Miele w Polsce dołącza Miele Experience Center w Gdyni. Salon został otwarty w samym sercu miasta, w prestiżowym, mieszkalno-handlowym kompleksie Plac Unii, którego architektura nawiązuje do najlepszych tradycji gdyńskiego modernizmu. Witryny widać od strony ulicy Władysława IV – jednej z głównych ulic centrum miasta, biegnącej niedaleko morza.

Wnętrze zostało zaaranżowane zgodnie z międzynarodowym projektem, według którego powstają salony Miele na całym świecie. Dominuje grafitowa zabudowa z akcentami jasnego dębu. Część wystawiennicza płynne łączy się z aktywną kuchnią przeznaczoną na pokazy
i warsztaty kulinarne. Gospodarzami będą tu najczęściej szefowie kuchni: Marek Michalak
i Krystian Szidel. Goście salonu znajdą tu też niewielką strefę pralnictwa
i ekspozycję odkurzaczy, gdzie mogą testować wszystkie urządzenia, a także strefę kawy, gdzie każdy częstowany jest filiżanką z ulubioną wersją napoju.

Urządzenia Miele to najwyższa jakość i trwałość zgodna z ideą zrównoważonego rozwoju. Jako jedyny na świecie producent w branży AGD Miele testuje swoje produkty na 20 lat użytkowania, a urządzenia wszystkich kategorii zużywają minimalną ilość wody i energii. Jednym z kilku rodzajów warsztatów kulinarnych organizowanych w salonach jest Miele Less Waste Challenge – warsztaty, podczas których można nauczyć się, jak tworzyć wyjątkowe dania wykorzystując produkty całości.   

Miele Experience Center Gdynia jest drugim, po Gdańsku, salonem w Trójmieście i siódmym
w Polsce.

Adres

Miele Experience Center
Plac Unii, ul. Władysława IV 42
81-395 Gdynia

Kontakt

tel. 22 335 00 00
e-mail: info@miele.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 09:00–18:00

wtorek 10:00–18:00

środa 09:00–18:00

czwartek 10:00–18:00

piątek 10:00–16:00

sobota 10:00–15:00

niedziela Zamknięte