Miele Generacja 7000

Zupełnie nowy poziom kreatywności. Intuicyjna technologia wokół Ciebie.
To jakość, która wyprzedza swój czas.

Nowe produkty to najbardziej rewolucyjna generacja, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Inteligentne technologie w innowacyjny sposób połączone w sieć.

„Gotuj bezproblemowo różne składniki razem, aby móc je podać w tym samym czasie.“

Gaggan Anand, najlepsza restauracja Azji 2015–2018

Piekarnik parowy

  

Wyszukane połączenie zaawansowanego technologicznie piekarnika z urządzeniem do gotowania na parze umożliwia gotowanie na parze, grillowanie lub pieczenie, a ich efekt jest zawsze doskonały.

 

Gotowanie na parze, grillowanie, pieczenie i wiele więcej – wszystko w jednym urządzeniu

Zachowanie dobrego smaku i substancji odżywczych

Wykorzystaj połączenie innowacyjnego piekarnika i naszego najbardziej wydajnego urządzenia do gotowania na parze, aby bez trudu przygotowywać pyszne i pożywne dania. Nasza technologia DualSteam pozwala zachować w żywności więcej składników odżywczych, witamin i smaku.

Cenne substancje odżywcze pozostają zachowane

DualSteam

Dzięki technologii parowej DualSteam możesz zachować więcej składników odżywczych, witamin i aromatów. Precyzyjna regulacja temperatury piekarnika parowego sprawia, że urządzenie doskonale nadaje się również do gotowania metodą sous vide.

Piekarnik

  

Innowacyjna technologia i zintegrowane funkcje tego piekarnika otwierają zupełnie nowy wymiar precyzji i łatwości pieczenia.

 

FoodView

Miej swoje dzieło na oku – nieważne, gdzie jesteś

Wbudowana kamera co minutę robi zdjęcie o wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu w każdej chwili możesz śledzić proces gotowania na swoim smartfonie.

Innowacja: TasteControl

Nigdy więcej wysuszonych potraw w Twojej kuchni

Dzięki naszej technologii TasteControl, przepieczone potrawy należą do przeszłości. Komora natychmiast stygnie po upłynięciu zaprogramowanego czasu pieczenia – dla perfekcyjnych rezultatów, za każdym razem.

Płyty indukcyjne

  

Dzięki błyskawicznym ustawieniom temperatury, inteligentnemu rozpoznawaniu naczynia i regulacji ciepła ta intuicyjna płyta indukcyjna zapewnia optymalne stanowisko pracy, na którym możesz wyzwolić swoją kreatywność.

 

Innowacyjna elastyczność

Inteligentne rozpoznawanie naczynia

Dzięki inteligentnemu rozpoznawaniu naczynia płyta grzewcza wykrywa przesunięcie garnka i odpowiednio reguluje temperaturę.

TwoInOne – połączenie płyty indukcyjnej i wyciągu

  

W urządzeniach Miele TwoInOne wyciąg przesuwa się w dół. Gdy Ty oddajesz się swojej pasji, zapachy gotowania nie przenikają do innych pomieszczeń w Twoim domu.

 

PowerFlex XL

Moc spotyka nowe możliwości.

Maksymalna szybkość podczas podgrzewania dzięki PowerFlex XL. Dzięki dużym, elastycznym strefom gotowania – wystarczająco dużym na 4 garnki lub patelnie.

Jedyny w swoim rodzaju wyciąg kuchenny

Szybkie osiąganie pełnej mocy, błyskawiczna kontrola.

Nowe Miele TwoInOne to nasze najmocniejsze połączenie płyty indukcyjnej i wyciągu.

Lodówki

   

Lodówki K7000 utrzymują taką świeżości produktów, jaką zapewnia natura. Właściwie to bardzo proste: gotowanie zaczyna się od chłodzenia.

 

Zachowaj smak natury

PerfectFresh Active

Dzięki delikatnej mgiełce wodnej PerfectFresh Active utrzymuje świeżość i chrupkość produktów spożywczych nawet 5 razy dłużej.

Doskonała innowacja

DynaCool

Idealny klimat na każdym poziomie chłodzenia – funkcja DynaCool zapewnia równomierną temperaturę w całej komorze.

Łatwe w użyciu, intuicyjne i innowacyjne – odkryj pełną ofertę naszych produktów.

Znajdź sprzedawcę

          

          

Gdy połączysz umiejętności i wizję z doskonałym narzędziem

Poznaj pięciu mistrzów w swoim fachu, którym rewolucyjna technologia pozwala przenieść swoją kreatywność w inny wymiar. Odkryj dzieła czterech najlepszych szefów kuchni i światowej sławy artysty kwiatowego – inspirowane czterema różnymi krajobrazami.

 

NASI NAJLEPSI MISTRZOWIE KUCHNI I ARTYŚCI

Dalad Kambhu

Znana na całym świecie ze swojej sztuki kulinarnej. Urodzona w Teksasie, wychowana w Tajlandii, a obecnie właścicielka restauracji w Nowym Jorku i Berlinie – Dalad Kambhu to wyróżniona gwiazdką Michelin mistrzyni kuchni o wyjątkowym stylu gotowania. Opowiada nam, w jaki sposób płyta indukcyjna Miele TwoInOne pomogła jej zrealizować kreatywne pomysły.

Azuma Makoto

Ten wielkiej sławy artysta z Japonii pobudził w naszych szefach kuchni kreatywność w najlepszym wydaniu.

Helena Rizzo

Ta niezwykle utalentowana i pomysłowa szefowa kuchni z Brazylii potrafi snuć wspaniałe historie o każdym składniku, który trafi w jej ręce.

Kyle Connaughton

Szef kuchni z 3 gwiazdkami Michelin źródło swojego kunsztu przypisuje składnikom – od ich pochodzenia aż po prezentację na talerzu.