Kurz? Poznaj nasz najpotężniejszy odkurzacz.

Zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech.

Nowy odkurzacz bezprzewodowy Triflex HX2.

Inteligentny, elastyczny i pełen mocy. Dzięki najwydajniejszemu odkurzaczowi Miele dotrzesz nawet do głęboko osadzonego kurzu. Za sprawą innowacyjnej konstrukcji 3 w 1 i dużej mocy ssania odkurzanie jest teraz dziecinnie proste.

Duża moc.

Doświadcz wysokiej wydajności czyszczenia odkurzacza Triflex HX2. Nowy silnik Digital Efficiency generuje o 60% większą moc ssania.1 W połączeniu z elektroszczotką i zaawansowaną technologią Vortex, odkurzacz Triflex HX2 jest bardziej wydajny niż nasze odkurzacze przewodowe.2

Wyjątkowa elastyczność.

Opatentowana konstrukcja3 3 w 1 firmy Miele dostosowuje się do potrzeb sprzątania, nie pozostawiając żadnej drobinki kurzu i brudu. Aby z łatwością dotrzeć do wszystkich miejsc w domu, możesz w łatwy sposób wybrać jeden z trzech trybów pracy.

Do wszystkich rodzajów podłóg.

Dzięki bardzo szerokiej elektroszczotce naszego nowego odkurzacza bezprzewodowego możesz w mgnieniu oka wysprzątać dużą powierzchnię. Za sprawą inteligentnego układu elektronicznego szczotka automatycznie wykrywa rodzaj podłogi, optymalnie dostosowując prędkość obrotową oraz moc ssania.

Odetchnij.

Ciesz się skutecznością filtrowania na poziomie 99,999%. Filtr HEPA Lifetime usuwa nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu.4 Jednocześnie oczyszcza powietrze z alergenów i wirusów, tworząc higieniczne środowisko.

Długi czas pracy akumulatora.

Dzięki wymiennemu akumulatorowi litowo-jonowemu VARTA możesz odkurzać nawet przez 60 minut bez konieczności doładowywania.5 Jeśli jednak odkurzanie ma zająć więcej czasu: odkurzacz Triflex HX2 Pro jest dostarczany z dodatkowym akumulatorem i ładowarką, dzięki czemu można dwukrotnie wydłużyć czas pracy odkurzacza do 120 minut.6

Który odkurzacz bezprzewodowy najlepiej pasuje do Ciebie?

Odkurzacz Triflex HX2 jest dostępny w różnych konfiguracjach, dzięki czemu z łatwością dobierzesz odpowiedni odkurzacz bezprzewodowy do swoich potrzeb.

Zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech.

Szlifujemy nasze rzemiosło już od ponad 120 lat, zawsze dążąc do perfekcji. Dzięki temu możemy oferować najwyższej klasy odkurzacze, które charakteryzują się wyjątkową wydajnością i jakością.

Odnośniki

1 W porównaniu z odkurzaczem Triflex HX1.

2 Wydajność czyszczenia porównywalna z odkurzaczem podłogowym Miele Complete C3 SGEF3 z turboszczotką STB 305-3 (usuwanie kurzu z dywanów i twardych podłóg ze szczelinami, usuwanie włókien z dywanów). Wg IEC62885-2.

3 Patent: DE 10 2016 105 475 B4.

4 Dotyczy wybranych modeli zgodnie z normami EN 1822/2011 i IEC 62885-4.

5 Dotyczy poziomu mocy 1 bez podłączonej elektroszczotki Multi Floor XXL.

6 Dotyczy poziomu mocy 1 bez podłączonej elektroszczotki Multi Floor XXL i przy zastosowaniu 2 akumulatorów.