Znajdź odpowiednie urządzenie do prasowania do swojego domu

Chcesz kupić nowe urządzenie do prasowania, ale nie wiesz, od czego zacząć? Skorzystaj z naszego poradnika zakupowego, aby znaleźć system prasowania odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Wystarczy odpowiedzieć na kilka krótkich pytań.

 

Nasz poradnik zakupowy pomoże Ci w wyborze

 

Po udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań dotyczących Twoich wymagań związanych z prasowaniem nasz poradnik zakupowy wyszuka dla Ciebie modele, które będą najlepiej odpowiadać Twoim indywidualnym potrzebom.

 

• Jaki system prasowania będzie pasować do Twojego domu? Czy do swojego prania potrzebujesz kompaktowego systemu prasowania ze szczotką parową, specjalnej deski do prasowania i pokrowca na deskę, czy też urządzenia prasującego do różnych tkanin? Nasz poradnik zakupowy pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu.

 

• Jakiego ciśnienia pary potrzebujesz? Niektóre modele oferują dodatkowe ciśnienie do 4 bar, aby profesjonalnie wygładzać zagniecenia na ubraniach. Dzięki uderzeniom pary lub stałemu przepływowi para przenika nawet grube, gęste materiały.

 

• Jakie funkcje i specyfikacje są dla Ciebie ważne? Nasze systemy do prasowania są dostępne w wielu opcjach, np. z aktywnym systemem zasysania, który przytrzymuje ubrania w miejscu, z funkcją odświeżania ubrań za pomocą pary lub z dodatkowym zbiornikiem na wodę, który sprawia, że wydajność pary jest zawsze na tym samym poziomie.

 

Poznaj naszą pełną ofertę urządzeń do prasowania i produktów uzupełniających

Wszystkie urządzenia do prasowania

Części zamienne

Akcesoria

Na górę strony