Profesjonalny serwisant

W przypadku konieczności przeprowadzenia naprawy jako profesjonalny serwisant masz prawo do pozyskania najnowszej dokumentacji serwisowej pralek, pralko-suszarek, zmywarek, lodówek i lodówko-zamrażarek. Listy części zamiennych i rysunki złożeniowe są dostępne dla wszystkich urządzeń gospodarstwa domowego.

Prace naprawcze mogą być wykonywane zasadniczo tylko przez wykwalifikowanych elektryków z uwzględnieniem obowiązujących przepisów w zakresie bezpieczeństwa.

W zakresie napraw, zmian, kontroli i konserwacji urządzeń elektrycznych, należy przestrzegać odpowiednich regulacji prawnych, zasad BHP i obowiązujących norm.

Profesjonalnym serwisantom oferujemy następujące oprogramowanie i narzędzia:

Dokumentacja serwisowa Miele: oprogramowanie jest aplikacją opartą na przeglądarce internetowej służącą do wyszukiwania i wyświetlania informacji o serwisie.
Dostęp zawiera informacje dotyczące części zamiennych, instrukcje, opisy oraz schematy połączeń.

Wsparcie diagnostyczne Miele: aplikacja na komputer, która umożliwia odczyt błędów poprzez połączenie z urządzeniem, resetowanie urządzeń oraz aktualizację ich oprogramowania. Do obsługi wymagany jest optyczny interfejs.

Ze Wsparcia diagnostycznego Miele można również korzystać offline, bez połączenia z Internetem w domu klienta. Wymaga to jednak zaktualizowania aplikacji przez Internet na co najmniej 10 dni przed wizytą u klienta.

Na górę strony