W ten sposób znajdzieszź odpowiedni wyciąg kuchenny i sufitowy

Chcesz kupić nowy wyciąg kuchenny, ale nie wiesz, od czego zacząć? Skorzystaj z naszego poradnika zakupowego, aby znaleźć model odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Wystarczy odpowiedzieć na kilka krótkich pytań.

 

Nasz poradnik zakupowy pomoże Ci w wyborze

 

W ramach naszego poradnika zakupowego odpowiedz na kilka krótkich pytań dotyczących Twoich oczekiwań wobec wydajności odsysania i filtracji. Następnie wyszuka on wyciąg kuchenny, który będzie najlepiej pasować do Twojej kuchni.

 

• Jaki wyciąg kuchenny będzie pasować do Twojej kuchni? Oferujemy różne wyciągi kuchenne, które sprostają każdemu wyzwaniu. Wybór odpowiedniej wydajności zasysania, właściwego filtra i odpowiedniego typu wyciągu kuchennego sprawi, że Twoja kuchnia będzie wolna od nieprzyjemnych zapachów.

 

• Jaki filtr wyciągu kuchennego będzie dla Ciebie odpowiedni? Nasze wyciągi kuchenne obsługują każdy rodzaj filtra. Przeciwtłuszczowe, węglowe lub z węglem aktywnym – nasze filtry sprawią, że Twoja kuchnia będzie wolna od nieprzyjemnych zapachów.

 

• Jakie funkcje i wzornictwo są dla Ciebie ważne? Nasze wyciągi kuchenne są dostępne w wielu opcjach i można je montować na ścianie lub też mogą stanowić uzupełnienie otwartej kuchni z wyspą.

 

Poznaj naszą pełną ofertę wyciągów kuchennych i produktów uzupełniających

Wszystkie wyciągi kuchenne

Części zamienne

Akcesoria

Na górę strony