Znajdź odpowiedni piekarnik

Chcesz kupić nowy piekarnik, ale nie wiesz, od czego zacząć? Skorzystaj z naszego poradnika zakupowego, aby znaleźć model odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Wystarczy odpowiedzieć na kilka krótkich pytań.

 

Nasz poradnik zakupowy pomoże Ci w wyborze

 

W ramach naszego poradnika zakupowego odpowiedz na kilka krótkich pytań dotyczących Twoich wymagań związanych z piekarnikami i kuchenkami, a znajdzie on dla Ciebie urządzenie, które będzie najlepiej pasować do Twojej kuchni.

 

• Jaki piekarnik najlepiej będzie pasować do Twojej kuchni? Szukasz kuchenki z oddzielną płytą grzejną czy kombinacji piekarnika z płytą? Wolisz zintegrowaną kuchnię mikrofalową czy piekarnik DialogCooker z szerokim zakresem ustawień?

 

• Jakie wzornictwo i który rodzaj obsługi będą dla Ciebie najlepsze? Od klasycznych i minimalistycznych elementów po modele w szkle lub stali szlachetnej – nasze piekarniki pasują do każdego wystroju. Również w kwestii elementów sterowania każdy znajdzie coś dla siebie: duży ekran dotykowy, chowane pokrętła regulacyjne lub układ sterowania dotykowego do wybierania trybów i ustawień.

 

• Jakie funkcje i ustawienia są dla Ciebie ważne? Piekarniki Miele oferują wiele opcji i funkcji: na przykład precyzyjny timer do mięsa, tryb zapewniający uzyskanie wyjątkowo soczystych lub chrupiących wyników pieczenia i specjalny system czyszczenia pirolitycznego, który sprawia, że czyszczenie piekarnika jest dziecinnie proste – a to tylko kilka przykładów.

 

Poznaj naszą pełną ofertę piekarników, kuchenek i produktów uzupełniających

Piekarniki i kuchenki

Piekarniki z kuchnią mikrofalową

Akcesoria