Znajdź odpowiednią kuchnię mikrofalową do swojej kuchni

Chcesz kupić nową kuchnię mikrofalową, ale nie wiesz, od czego zacząć? Skorzystaj z naszego poradnika zakupowego, aby znaleźć model odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Wystarczy odpowiedzieć na kilka krótkich pytań.

ADD NEOCOM SCRIPT

 

Nasz poradnik zakupowy pomoże Ci w wyborze

 

W ramach naszego poradnika zakupowego odpowiedz na kilka krótkich pytań dotyczących Twoich nawyków podczas gotowania, rozmrażania i grillowania. Następnie wyszuka on model, który będzie najlepiej spełniać Twoje wymagania.

 

• Jaka kuchnia mikrofalowa będzie odpowiednia dla Twojej kuchni? Oferujemy szeroki wybór modeli kuchni mikrofalowych, w tym kuchnie mikrofalowe z piekarnikiem lub urządzeniem do gotowania na parze, modele wolnostojące lub urządzenia do stałego montażu we wnęce.

 

• Jaki rozmiar i elementy sterowania preferujesz? Nasze kuchnie mikrofalowe są dostępne w różnych rozmiarach i z różnymi wymiarami komory gotowania. Istnieje również możliwość wyboru, czy elementy sterowania mają znajdować się na górze czy z boku urządzenia, a nawet czy drzwiczki mają się otwierać w dół czy na bok.

 

• Jakie funkcje i specyfikacje są dla Ciebie ważne? Nasze kuchnie mikrofalowe oferują szeroki zakres funkcji: funkcja przygotowywania popcornu, funkcje SoftOpen i SoftClose zapewniające delikatne otwieranie i zamykanie drzwiczek lub funkcja grilla kwarcowego dla szybkiego i równomiernego przyrumienienia – a to tylko kilka przykładów.

 

Poznaj naszą pełną ofertę kuchni mikrofalowych i produktów uzupełniających

Wszystkie kuchnie mikrofalowe

Akcesoria

Części zamienne

Na górę strony