Miele Experience Center Warszawa Royal Wilanów

Adres

Royal Wilanów
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek-sobota: 10.00-18.00
Niedziela: zamknięte

Zapraszamy do Miele Experience Center w sercu warszawskiego Wilanowa

Miele Experience Center w Royal Wilanów to nowy prestiżowy punkt w tętniącej życiem przestrzeni w sercu warszawskiego Wilanowa. Mieszkańcy południowej części Warszawy mają doskonałą okazję, żeby poznać i przetestować technologie Miele przed decyzją o wyborze konkretnego urządzenia.

Powierzchnia 65 m² jest podzielona na strefy. W aktywnej kuchni szefowie kuchni prowadzą warsztaty i pokazy kulinarne dla kameralnych grup, a nawet dla indywidualnych klientów. Podczas warsztatów pralniczych goście salonu poznają innowacyjne rozwiązania zastosowane w naszych pralkach, suszarkach, czy urządzeniach do prasowania. W strefie odkurzaczy można przetestować roboty sprzątające, odkurzacze tradycyjne lub bezprzewodowe i wybrać takie, które najlepiej odpowiadają na potrzeby domowników.

Podobnie jak w każdym salonie Miele do dyspozycji gości jest multimedialny system wizualizacji pomagający wybrać modele, których nie ma na ekspozycji. A wszystkim aktywnościom w Miele Experience Center towarzyszy zawsze doskonałej jakości kawa przygotowana w automatycznych ekspresach wolnostojących i urządzeniach do zabudowy.

Więcej zdjęć

Znajdź sprzedawcę Miele w swojej okolicy