Miele Experience Center Gdynia

Adres

Plac Unii, ul. Władysława IV 42
81-353 Gdynia

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 9.00-18.00
Wtorek: 10.00-18.00
Środa: 9.00-18.00
Czwartek: 10.00-18.00
Piątek: 10.00-16.00
Sobota: 10.00-15.00
Niedziela: zamknięte

Zapraszamy do Miele Experience Center w Gdyni

Do sieci salonów Miele w Polsce dołącza Miele Experience Center w Gdyni. Salon został otwarty w samym sercu miasta, w prestiżowym, mieszkalno-handlowym kompleksie Plac Unii, którego architektura nawiązuje do najlepszych tradycji gdyńskiego modernizmu. Witryny widać od strony ulicy Władysława IV – jednej z głównych ulic centrum miasta, biegnącej niedaleko morza.

Wnętrze zostało zaaranżowane zgodnie z międzynarodowym projektem, według którego powstają salony Miele na całym świecie. Dominuje grafitowa zabudowa z akcentami jasnego dębu. Część wystawiennicza płynne łączy się z aktywną kuchnią przeznaczoną na pokazy
i warsztaty kulinarne. Gospodarzami będą tu najczęściej szefowie kuchni: Marek Michalak
i Krystian Szidel. Goście salonu znajdą tu też niewielką strefę pralnictwa
i ekspozycję odkurzaczy, gdzie mogą testować wszystkie urządzenia, a także strefę kawy, gdzie każdy częstowany jest filiżanką z ulubioną wersją napoju.

Urządzenia Miele to najwyższa jakość i trwałość zgodna z ideą zrównoważonego rozwoju. Jako jedyny na świecie producent w branży AGD Miele testuje swoje produkty na 20 lat użytkowania, a urządzenia wszystkich kategorii zużywają minimalną ilość wody i energii. Jednym z kilku rodzajów warsztatów kulinarnych organizowanych w salonach jest Miele Less Waste Challenge – warsztaty, podczas których można nauczyć się, jak tworzyć wyjątkowe dania wykorzystując produkty całości.   

Miele Experience Center Gdynia jest drugim, po Gdańsku, salonem w Trójmieście i siódmym w Polsce.

Więcej zdjęć

Znajdź sprzedawcę Miele w swojej okolicy
Na górę strony