Odkryj więcej

Generacja Miele 7000. Zupełnie nowy poziom kreatywności.

To jakość, która wyprzedza swój czas.

Nowe produkty to najbardziej rewolucyjna generacja, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Inteligentne technologie w innowacyjny sposób połączone w sieć.

„Gotuj bezproblemowo różne składniki razem, aby móc je podać w tym samym czasie.“

Gaggan Anand, najlepsza restauracja Azji 2015–2018

Urządzenia do gotowania na parze z piekarnikiem

Wyszukane połączenie zaawansowanego technologicznie piekarnika z urządzeniem do gotowania na parze umożliwia gotowanie na parze, grillowanie lub pieczenie, a ich efekt jest zawsze doskonały.

Gotowanie na parze, grillowanie, pieczenie i wiele więcej – wszystko w jednym urządzeniu

Zachowanie dobrego smaku i substancji odżywczych

Wykorzystaj połączenie innowacyjnego piekarnika i naszego najbardziej wydajnego urządzenia do gotowania na parze, aby bez trudu przygotowywać pyszne i pożywne dania. Nasza technologia DualSteam pozwala zachować w żywności więcej składników odżywczych, witamin i smaku.

Cenne substancje odżywcze pozostają zachowane

DualSteam

Dzięki technologii DualSteam możesz zachować więcej składników odżywczych, witamin i aromatów. Precyzyjna regulacja temperatury urządzenia do gotowania na parze z piekarnikiem sprawia, że urządzenie doskonale nadaje się również do gotowania metodą Sous Vide.

Piekarniki

Innowacyjna technologia i zintegrowane funkcje tego piekarnika otwierają zupełnie nowy wymiar precyzji i łatwości pieczenia.

Innowacja: FoodView

Miej swoje dzieło na oku – nieważne, gdzie jesteś

Wbudowana kamera co minutę robi zdjęcie o wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu w każdej chwili możesz śledzić proces gotowania na swoim smartfonie.

Innowacja: TasteControl

Nigdy więcej wysuszonych potraw w Twojej kuchni

Dzięki naszej technologii TasteControl, przepieczone potrawy należą do przeszłości. Komora natychmiast stygnie po upłynięciu zaprogramowanego czasu pieczenia – dla perfekcyjnych rezultatów, za każdym razem.

Płyty indukcyjne

Dzięki błyskawicznym ustawieniom temperatury, inteligentnemu rozpoznawaniu naczynia i regulacji ciepła ta intuicyjna płyta indukcyjna zapewnia optymalne stanowisko pracy, na którym możesz dać upust swojej kreatywności.

Innowacyjna elastyczność

Inteligentne rozpoznawanie naczynia

Dzięki inteligentnemu rozpoznawaniu naczynia płyta grzejna wykrywa przesunięcie garnka i odpowiednio reguluje temperaturę.

Indukcja na całej powierzchni

Pełna swoboda ruchu

Przestawiaj swoje garnki na płycie grzejnej w dowolny sposób – płyta bezpolowa daje Ci taką możliwość.

TwoInOne – połączenie płyty indukcyjnej i wyciągu

W urządzeniach Miele TwoInOne wyciąg przesuwa się w dół. Gdy Ty oddajesz się swojej pasji, zapachy gotowania nie przenikają do innych pomieszczeń w Twoim domu.

PowerFlex XL

Moc spotyka nowe możliwości.

Maksymalna szybkość podgrzewania z PowerFlex XL. Dzięki dużym, elastycznym strefom gotowania – zmieszczą się 4 garnki lub patelnie.

Jedyny w swoim rodzaju wyciąg kuchenny

Szybkie osiąganie pełnej mocy, błyskawiczna kontrola.

Nowe Miele TwoInOne to nasze najmocniejsze połączenie płyty indukcyjnej i wyciągu.

Chłodziarki

Chłodziarki K7000 utrzymują taką świeżość produktów, jaką zapewnia natura. Właściwie to bardzo proste: gotowanie zaczyna się od chłodzenia.

Zachowaj smak natury

PerfectFresh Active

Dzięki delikatnej mgiełce wodnej PerfectFresh Active utrzymuje świeżość i chrupkość produktów spożywczych nawet 5 razy dłużej.

Doskonała innowacja

DynaCool

Idealny klimat na każdym poziomie chłodzenia – funkcja DynaCool zapewnia równomierną temperaturę w całej komorze.

Łatwe w użyciu, intuicyjne i innowacyjne – odkryj pełną ofertę naszych produktów.

NASI MISTRZOWIE KUCHNI I ARTYŚCI

Gdy połączysz umiejętności i wizję z doskonałym narzędziem

Poznaj czterech mistrzów w swoim fachu, którym rewolucyjna technologia pozwala przenieść swoją kreatywność w inny wymiar. Odkryj dzieła czterech najlepszych szefów kuchni i światowej sławy artysty kwiatowego – inspirowane czterema różnymi krajobrazami.

Dalad Kambhu

Znana na całym świecie ze swojej sztuki kulinarnej. Urodzona w Teksasie, wychowana w Tajlandii, a obecnie właścicielka restauracji w Nowym Jorku i Berlinie – Dalad Kambhu to wyróżniona gwiazdką Michelin szefowa kuchni o wyjątkowym stylu gotowania. Opowiada nam, w jaki sposób Miele TwoInOne pomogło jej zrealizować kreatywne pomysły.