A woman enjoying a cup of coffee prepared with a Miele coffee machine


Kawa dokładnie taka, jak lubisz

To jakość, która wyprzedza swój czas

Ekspresy do kawy Miele

Poszukiwanie odpowiedniej mieszanki ziaren, idealnego stopnia palenia, optymalnej temperatury i doskonale spienionego mleka – kawa jest emocją. Ekspresy do kawy Miele są produkowane z mistrzowską precyzją, aby umożliwić Ci delektowanie się każdą filiżanką kawy wszystkimi zmysłami. Dokładnie tak, jak lubisz.

Kawa dokładanie taka, jak lubisz

Tylko Miele oferuje mistrzowską precyzję, dzięki której przyrządzisz kawę dopasowaną do Twoich indywidualnych preferencji. Spełnij swoje marzenia. Odkryj innowacyjne funkcje, takie jak CoffeeSelect*, dzięki którym wybierzesz odpowiedni gatunek ziaren do swojej ulubionej kawy, lub OneTouch for Two, aby przyrządzić dwie kawy za jednym dotknięciem przycisku. Dzięki profilom użytkownika ekspresy do kawy Miele zapisują Twoje preferencje dotyczące ulubionej kawy.
*zależnie od modelu

Jakość Barista w Twoim domu

Przyjemność picia kawy takiej, jak lubisz, za naciśnięciem jednego przycisku. Ekspresy do kawy Miele są wyposażone w niepowtarzalny AromaticSystem, który za każdym razem dba o świeżo zmielone ziarna – dla pełni smaku i kuszącego aromatu w Twoim domu. Dzięki zmniejszeniu hałasu mielenia o 50%* nasze ekspresy do kawy są wyjątkowo ciche. Funkcja BaristaAssistant pozwala na stworzenie idealnie przyrządzonego Espresso dzięki wieloetapowemu oraz indywidualnie doprecyzowanemu sposobowi przyrządzania.
*W porównaniu z poprzednimi modelami

Rozkosz picia kawy każdego dnia

Poranne Cappuccino, popołudniowa kawa ze znajomymi lub szybkie espresso po obiedzie – ekspresy do kawy Miele oferują wyjątkowo bogaty wybór dzięki 13 przepysznym rodzajom kawy oraz idealnej temperaturze wody do zaparzania 6 rodzajów herbaty. Dzięki funkcji WiFi@Connect Twoja poranna kawa będzie na Ciebie czekać, gdy tylko wejdziesz do kuchni. Czyszczenie nie wymaga żadnej ingerencji z Twojej strony, ponieważ dzięki funkcji AutoDescale* urządzenia same się odkamieniają. Dla jeszcze większej higieny: wiele elementów nadaje się do mycia w zmywarce.
*Wyposażenie zależne od modelu

Który jest odpowiedni dla Ciebie?

The Miele CM5 coffee machine on display on a kitchen countertop

Miele CM5 Silence

Ciesz się w spokoju swoją poranną kawą, gdy reszta Twojej rodziny jeszcze o niej śni. Ekspresy do kawy serii CM5 charakteryzują się o 50% niższym poziomem hałasu podczas mielenia w porównaniu z poprzednimi modelami i są dostępne w 6 fascynujących kolorach, które doskonale dopasują się do Twojej kuchni.

The Miele CM6 coffee machine on display on a kitchen countertop

Miele CM6 MilkPerfection

Idealnie spienione mleko to idealne zwieńczenie dzieła, jakim jest Twoja ulubiona kawa, od Latte Macchiato po Flat White. Nasze ekspresy do kawy serii CM6 pracują w innowacyjnym, podwójnym cyklu zaparzania kawy ze zwężką Venturiego, który pozwala jeszcze lepiej podgrzewać spienione mleko oraz nadawać mu szczególnie delikatną i lekką konsystencję.

The Miele CM7 coffee machine on display on a kitchen countertop

Miele CM7 CoffeePassion

Nasze ekspresy do kawy serii CM7 zostały zaprojektowane dla koneserów z pasją do perfekcji. Trzy zbiorniki na ziarna* umożliwiają wybór dokładnie takiego gatunku, który idealnie pasuje do wybranego przez Ciebie rodzaju kawy. Czujnik CupSensor automatycznie ustawia środkowy wylot we właściwej pozycji, a funkcja AutoDescale automatycznie odkamienia ekspres, dzięki czemu możesz się po prostu rozkoszować smakiem kawy.
*Wyposażenie zależne od modelu.

Wszystko,czego potrzebujesz, by cieszyć się perfekcyjną kawą, przez długie lata

Najlepsza kawa ziarnista do ekspresów do kawy

Nasze ekskluzywne mieszanki kawy Miele Black Edition są specjalnie selekcjonowane i palone pod kątem naszych ekspresów do kawy w celu uzyskania najlepszego smaku i pełnego aromatu. Posiadają certyfikat Fairtrade i Bio.

Akcesoria do optymalnej pielęgnacji

Od praktycznych akcesoriów po środki czyszczące – tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać swój ekspres do kawy Miele w doskonałym stanie i cieszyć się nim przez długi czas.