MISTRZ SPRZĄTANIA. W KOMPAKTOWEJ FORMIE.

Nowy odkurzacz bezworkowy Boost CX1

Jakość, która wyprzedza swój czas.

KUP TERAZ
Odkryj serię Boost CX1.
Od 1 249 PLN.

Dostępny w różnych kolorach.

Poznaj Boost CX1

Duża moc
Technologia Vortex

Czy to parkiet,panele, czy dywan – Boost CX1 zapewnia najwyższą wydajność na każdej powierzchni. Duża wydajność czyszczenia: strumień powietrza o prędkości ponad 100 km/h doskonale zbiera drobny i większy kurz. W połączeniu z wydajną ssawką podłogową, optymalnym prowadzeniem powietrza oraz innowacyjnym silnikiem, Boost CX1 osiąga nadzwyczajną moc ssania, która nie daje kurzowi żadnych szans.

Niewielkie wymiary
Kompaktowa konstrukcja

Najmniejszy bezworkowy odkurzacz Boost CX1 marki Miele charakteryzuje się nie tylko najwyższą wydajnością czyszczenia, lecz również kompaktową konstrukcją, która ułatwia manewrowanie w wąskich pomieszczeniach.

TrackDrive
Bezpieczny i łatwy w prowadzeniu

Dzięki bocznym kołom jest bardzo stabilny w czasie przemieszczania, a zarazem jest niesamowicie zwrotny. Odkurzacz jest niezwykle poręczny i łatwo się nim manewruje. Dzięki kompaktowym wymiarom zapewnia optymalny poziom higieny i czystości nawet w trudno dostępnych miejscach.

Wielostopniowy system filtrowania
Najwyższe wymogi pod względem higieny

Wyjątkową wydajność filtrowania Boost CX1 zawdzięcza wielostopniowemu systemowi filtracji. W celu filtrowania najdrobniejszych cząsteczek w zależności od modelu Boost CX1 wyposażono w filtr higieniczny AirClean w⎵celu spełnieniastandardowych wymogów higienicznych lub w filtr HEPA AriClean do najwyższych wymagań higienicznych. Filtr HEPA AirClean o zdolności zatrzymywania kurzu >99,999%* jest idealny dla osób uczulonych na kurz domowy.

* Zgodnie z IEC 62885-4

Bezworkowy
Łatwe opróżnianie

Pojemnik na kurz można łatwo wyjąć z urządzenia pociągając do góry za uchwyt. Wystarczy kliknięcie przycisku opróżniania, a pojemnik otwiera się i kurz spada do pojemnika na odpady.

KUP TERAZ

Więcej wyjątkowych zalet produktu

System parkowania do przerw w odkurzaniu

Praktyczny: w razie potrzeby ssawkę podłogową i rurę ssącą można zamocować z boku urządzenia.

Wielostopniowe pokrętło regulacyjne

Elektroniczna regulacja siły ssania odbywa się za pomocą wielostopniowego pokrętła. Graficzne symbole dla różnych obszarów zastosowań ułatwiają wybór optymalnej siły ssania.

Kompletne wyposażenie

Boost CX1 ma na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową oraz ssawkę pędzlową z włosia sztucznego. Zamocowane do VarioClip i zawsze gotowe do użycia.

Najwyższa jakość Miele

Żaden dzień nie jest tak wymagający, jak dzień, w którym nasi eksperci przeprowadzają testy na urządzeniach Miele: zanim odkurzacze trafiają do produkcji seryjnej, muszą przejść wyczerpujące testy w naszym laboratorium testowym.

Skuteczny. Kompaktowy. Mobilny.
Nowy bezworkowy Boost CX1

Od 1 249 PLN. Dostępny w różnych kolorach.

KUP TERAZ