MISTRZ ODKURZANIA W KOMPAKTOWEJ FORMIE

Nowy bezworkowy Boost CX1

To jakość, która wyprzedza swój czas

Odkryj serię Boost CX1.
Od 1249 PLN.

Dostępny w różnych kolorach.

Duża wydajność

Technologia Vortex

Czy to parkiet, laminat, czy dywan – Boost CX1 zapewnia najwyższą wydajność na każdej powierzchni. Duża wydajność czyszczenia: strumień powietrza o prędkości ponad 100 km/h doskonale zbiera drobny i większy kurz. W połączeniu z wydajną ssawką podłogową, optymalnym prowadzeniem powietrza oraz innowacyjnym silnikiem Boost CX1 osiąga nadzwyczajną moc ssania, która nie daje kurzowi żadnych szans.

Niewielkie wymiary

Kompaktowa konstrukcja

Najmniejszy bezworkowy odkurzacz Boost CX1 marki Miele charakteryzuje się nie tylko najwyższą wydajnością czyszczenia, lecz również kompaktową konstrukcją, która ułatwia manewrowanie w wąskich pomieszczeniach.

Bezpieczny i łatwy w prowadzeniu

Trackdrive

Rozmieszczone po bokach koła zapewniają lekkie i niezawodne prowadzenie, a do tego niebywałą zwinność. Odkurzacz jest niezwykle poręczny i łatwo się nim manewruje. Dzięki kompaktowym wymiarom zapewnia czystość nawet w trudno dostępnych miejscach.

Najwyższe wymogi pod względem higieny

Trzystopniowy system filtrowania

Wyjątkową wydajność filtrowania Boost CX1 zawdzięcza trzystopniowemu systemowi filtracji. W celu filtrowania najdrobniejszych cząsteczek w zależności od modelu Boost CX1 wyposażono w filtr Hygiene AirClean do normalnych wymagań lub w filtr HEPA AirClean do najwyższych wymagań higienicznych. Filtr HEPA AirClean jest idealny dla osób uczulonych na kurz domowy, > 99,95% zdolności zatrzymania kurzu.

*zgodnie z IEC 62885-4

Łatwe opróżnianie

Bezworkowy

Pojemnik na kurz można łatwo wyjąć z urządzenia za uchwyt. Pojemnik otwiera się za jednym naciśnięciem przycisku i kurz wypada w całości do kosza na śmieci.

Więcej wyjątkowych cech produktu

System parkowania do przerw w odkurzaniu

Praktyczny: w razie potrzeby ssawkę podłogową i rurę ssącą można zamocować z boku urządzenia.

4-stopniowe pokrętło

Elektroniczna regulacja siły ssania odbywa się za pomocą wielostopniowego pokrętła. Graficzne symbole dla różnych obszarów zastosowań ułatwiają wybór optymalnej siły ssania.

Pełnowartościowe wyposażenie

Boost CX1 ma na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową oraz ssawkę pędzlową. Są one zamocowane do VarioClip i zawsze gotowe do użycia..

Najwyższa jakość Miele

Żadne codzienne wyzwania nie mogą być tak trudne, jak podczas testu produktów Miele: zanim odkurzacze Miele trafiają do produkcji seryjnej, muszą przejść wyczerpujące testy w naszym laboratorium badawczym.
SKUTECZNY. KOMPAKTOWY. MOBILNY.

NOWY BEZWORKOWY BOOST CX1

Dostępny w różnych kolorach. Od 1249 PLN.