Odkryj kuchnię, która brzmi precyzją

W kuchni tak jak w muzyce dla perfekcyjnych rezultatów liczy się każdy detal i odpowiednie flow. Aranżacja kuchni z urządzeniami Miele to radość ze wspólnego gotowania i celebracja wspólnie spędzanych chwil z najbliższymi. To gwarancja pełnej satysfakcji, która objawia się nie tylko na talerzu.

 

Urządzenia Miele do Twojej kuchni

Odkryj niezawodne urządzenia Miele, które zagwarantują najwyższy komfort użytkowania w Twoim domu. Zaprojektuj swoją wymarzoną kuchnie i czuj się jak profesjonalny szef kuchni w swoim domu.

A latte macchiato being prepred with a Miele coffee machine

Piekarnik parowy, który brzmi precyzją

Poznaj urządzenie do gotowania na parze Combi z piekarnikiem, które stało się wirtuozem w  kuchniach na całym świecie. Dzięki specjalnemu obiegowi pary urządzenie w krótkim czasie przyrządzi dla Was pełen zestaw obiadowy na 3 poziomach. Spraw, że pyszne, wartościowe produkty zachowają naturalny smak i aromat, a także nie stracą wartości odżywczych i struktury. Co więcej będą gotowe w tym samym czasie. Jak to możliwe? Precyzyjny dobór parametrów w naszych automatycznych programach zadba o najlepsze rezultaty!  

Miele coffee beans being grinded

Piekarnik, który brzmi precyzją

Zaawansowane ustawienia w programach automatycznych, precyzyjnie utrzymana temperatura i stopień wilgotności pozwoli Ci stworzyć dania zachwycające harmonią smaku. Co więcej opatentowana powłoka Perfect Clean, wysuwy Flexi Clip, bezprzewodowy pieczeniomierz zapewnią Ci najwyższy komfort obsługi. Poznaj inteligentny piekarnik Miele, który nie tylko bezdotykowo zareaguje światłem na Twoją obecność, ale także delikatnie uchyli front po zakończeniu pieczenia, gdy Ty będziesz odpoczywał.

A person using her mobile phone to control the Miele coffee machine

Ekspres, który brzmi precyzją

Wyobraź sobie ekspres, który doskonale wie… jaką kawę lubisz najbardziej. Stwórz własny profil użytkownika, w którym ustawisz idealne proporcje między ilością kawy a wody i zapisz go swoim imieniem. 3 rodzaje ziaren kawy dla komfortu wszystkich domowników. Automatycznie pozycjonowana dysza, która zatrzyma się idealnie nad Waszymi filiżankami. Za jednym naciśnięciem przycisku przygotujesz kawy dla dwojga i to bezszelestnie bo to najcichszy ekspres... Wszystko to, abyś mógł rozpieszczać siebie i swoich bliskich. Czysta przyjemność. Filiżanka po filiżance

A person using her mobile phone to control the Miele coffee machine

Płyty grzewcze, które brzmią precyzją

Indukcja na całej powierzchni obszaru grzejnego i automatyczne rozpoznawanie garnków dla niezrównanego komfortu pracy – wystarczająco dużo miejsca i elastyczność, aby stworzyć kulinarne dzieło. Płyta, która gra tak dokładnie, że nic się nie przypali? Precyzyjnie utrzymana temperatura, dzięki funkcji TempControl. Przekonaj się jak tworzyć mistrzowskie dania z pomocą automatycznych programów płyt grzejnych Miele.

  

Miele DGC 7865 HC Pro

Gotowanie na parze, grillowanie, pieczenie i wiele więcej – wszystko w jednym urządzeniu. Wykorzystaj połączenie innowacyjnego piekarnika i urządzenia do gotowania na parze, aby bez trudu przygotowywać pyszne i pożywne dania, zachowując jednocześnie w żywności więcej składników odżywczych, witamin i smaku.

Miele KM 7999 FL

Pozwól wyzwolić się Twojej kreatywności podczas gotowania, dzięki intuicyjnej płycie Miele, która pozwala na błyskawiczne ustawienie odpowiedniej temperatury, inteligentnemu rozpoznawaniu naczynia i regulacji ciepła oraz dużym elastycznym strefom gotowania - wystarczająco dużym na 6 garnków lub patelni.

Miele H 7840 BMX

Odkryj zupełnie nowy wymiar precyzji i łatwości pieczenia z innowacyjną technologią i zintegrowanymi funkcjami w piekarniku Miele. Miej zawsze swoje dzieło na oku, dzięki wbudowanej kamerze, w komorze piekarnika. Połącz swoje umiejętności i wizję z doskonałym urządzeniem Miele.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zaspokoić swoje indywidualne potrzeby

Miele Experience Center

Odwiedź jeden z Miele Experience Center i daj się zaprosić do świata najwyższej jakości, kulinarnych eventów i fascynujących technologii. Nasze salony znajdziesz w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Gdyni i Gdańsku.

Warsztaty kulinarne Miele

Warsztaty to idealna okazja do zdobycia wiedzy o naszych urządzeniach i zweryfikowania ich możliwości w praktyce. W pełni wyposażone Miele Experience Centre zapraszają na warsztaty kuchenne oraz pralnicze. niezawodoności.