Rozwiązania dla Wyposażenie i chemia procesowa dla techniki laboratoryjnej

Perfekcyjne dopasowanie

System4Lab – wszystko z jednej ręki

Z System4Lab Miele Professional oferuje kompleksowy system do skutecznego i ekonomicznego przygotowywania szkła laboratoryjnego. Opracowany na bazie wieloletnich doświadczeń i we współpracy z ekspertami, System4Lab obejmuje wszystkie decydujące dla przygotowywania czynniki: wydajne urządzenia, perfekcyjnie dostosowane chemikalia procesowe, sprawny serwis oraz kompleksowe usługi doradcze przez ekspertów we własnym laboratorium. Technika i know-how pochodzą z jednej ręki i dlatego są do siebie perfekcyjnie dopasowane. Rezultatem jest analityczne a przy tym szczególnie sprawne, przyjazne materiałowo i ekonomiczne postępowanie. Zoptymalizowane jest również zarządzanie administracyjne, ponieważ we wszystkich aspektach - od techniki urządzeń aż po planowanie i finasowanie - Miele pozostaje do dyspozycji jako kompetentny partner i doradca.

Perfekcyjnie dopasowane chemikalia procesowe

Czystość pod lupą

Chemikalia procesowe, obok techniki urządzenia i programu przygotowywania, w przypadku czyszczenia i dezynfekcji stanowią czynnik krytyczny. Państwa zadanie jest odpowiedzialne: Zabrudzenia muszą zostać skutecznie usunięte a drobnoustroje zdezaktywowane, podczas gdy ładunek - np. wartościowe szkło laboratoryjne - powinno być w najwyższym stopniu chronione. Miele Professional stawia do dyspozycji użytkownikom w gabinetach lekarskich i w laboratoriach specyficzne i wydajne środki myjące, neutralizujące i nabłyszczające. Wszystkie chemikalia są perfekcyjnie dostosowane zarówno do różnych materiałów jak i do automatów myjąco-dezynfekujących Miele Professional. Z tego powodu Miele Professional jest zalecane do przygotowywania przez wiodących producentów narzędzi i szkła.

Najwyższa elastyczność

Genialna zmienność: Nowe nośniki ładunku

Nieporównywalnie różnorodny program akcesoriów miele Professional obejmuje wózki, kosze, moduły i wkłady praktycznie dla wszystkich narzędzi i szkieł laboratoryjnych. Wraz z wprowadzeniem urządzeń czyszczących i dezynfekujących serii Pg 85 system nośników ładunku został kompletnie przebudowany i dostosowany do nowej bazy. Oprócz wyjątkowo wydajnego prowadzenia wody i suchego powietrza do suszenia nowe nośniki ładunków wyróżniają się modułową budową. W ten sposób użytkownik korzysta z większej pojemności, ale i większej elastyczności. I tak np. w laboratoriach możliwe jest realizowanie przy użyciu mniejszej ilości nośników większa ilość różnych wersji załadunku. Inna zaleta: modułowy charakter systemu można wyjątkowo łatwo i niedrogo rozbudowywać go w przyszłości.