Zmywarki laboratoryjne wielkokomorowe

Zaleta pod względem wydajności, łatwości użytkowania i bezpieczeństwa: wielkokomorowe zmywarki laboratoryjne umożliwiają przygotowywanie szkła i narzędzi w jakości pozwalającej na przeprowadzanie analiz przy dużych ilościach załadunku.

Strona startowaProduktyTechnika laboratoryjnaZmywarki laboratoryjne wielkokomorowe

23 Produkty

Więcej o wielkokomorowych zmywarkach laboratoryjnych

360PRO do laboratorium

Kompleksowa opieka

360PRO firmy Miele Professional to obszerny pakiet rozwiązań do skutecznego i opłacalnego przygotowywania szkieł laboratoryjnych. Opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia we współpracy z ekspertami z gabinetów lekarskich, nasze rozwiązania obejmują wszystkie decydujące czynniki przygotowania: wydajne urządzenia, idealnie dostosowane chemikalia procesowe, kompleksowa obsługa klienta oraz liczne usługi doradztwa przez ekspertów we własnym laboratorium zastosowań. Technika i know-how pochodzą z jednej ręki i dlatego są do siebie perfekcyjnie dopasowane. Rezultatem jest analityczne a przy tym szczególnie sprawne, przyjazne materiałowo i ekonomiczne postępowanie. Zoptymalizowane jest również zarządzanie administracyjne, ponieważ we wszystkich aspektach – od techniki urządzeń aż po planowanie i finansowanie – Miele służy wsparciem jako kompetentny partner i doradca.
Perfekcyjnie dopasowane chemikalia procesowe

Czystość pod lupą

Chemikalia procesowe, obok techniki urządzenia i programu przygotowywania, w przypadku czyszczenia i dezynfekcji stanowią czynnik krytyczny. Państwa zadanie jest odpowiedzialne: Zabrudzenia muszą zostać skutecznie usunięte a drobnoustroje zdezaktywowane, podczas gdy ładunek - np. wartościowe szkło laboratoryjne - powinno być w najwyższym stopniu chronione. Miele Professional stawia do dyspozycji użytkownikom w gabinetach lekarskich i w laboratoriach specyficzne i wydajne środki myjące, neutralizujące i nabłyszczające. Wszystkie chemikalia są perfekcyjnie dostosowane zarówno do różnych materiałów jak i do automatów myjąco-dezynfekujących Miele Professional. Z tego powodu Miele Professional jest zalecane do przygotowywania przez wiodących producentów narzędzi i szkła.
Rozwiązania dla perfekcyjnych rezultatów

Innowacje na najwyższym poziomie

Od ponad 60 lat Miele Professional rozwija wysokiej jakości systemy do czyszczenia, dezynfekcji i sterylizacji narzędzi medycznych, szkła laboratoryjnego i przemysłowego czyszczenia części. W tym czasie, nie tylko dzięki wysokim wymaganiom jakościowym, staliśmy się wiodącym dostawcą na całym świecie. Naszą dobrą opinię zawdzięczamy również szczególnej mocy innowacyjnej. Także w przyszłości inżynierowie Miele Professional będą poświęcali dużo czasu i energii na doskonalenie i rozwój w całym obszarze przygotowywania w stomatologii, medycynie, technice laboratoryjnej i przemyśle – do wykorzystania przez użytkowników.