Rozwiązania dla Technika medyczna

Perfekcyjne dopasowanie

Wszystko z jednego źródła – System4Med 

Dzięki System4Med Miele Professional oferuje innowacyjny i kompleksowy system do bezpiecznego i wydajnego przygotowywania narzędzi medycznych w gabinetach lekarskich. Opracowany na bazie wieloletnich doświadczeń i we współpracy z ekspertami, System4Med oferuje rozwiązanie systemowe podzielone na cztery etapy: czyszczenie/dezynfekcja/sterylizacja, szyte na miarę rozwiązania w zakresie komponentów i procesowych środków chemicznych, dokumentowanie oraz najwyższa jakość serwisu. Na każdym z tych poziomów Miele Professional oddaje do dyspozycji wydajne urządzenia, rozwiązania dokumentacyjne i dalsze wyposażenie oraz kompleksowe usługi. Ponieważ wszystkie komponenty tego systemu pochodzą z jednego źródła, są do siebie perfekcyjnie dopasowane. Rezultatem jest sprawne, szczególnie przyjazne materiałowo i ekonomiczne przygotowywanie narzędzi. Zoptymalizowane jest również zarządzanie administracyjne, ponieważ we wszystkich aspektach – od techniki urządzeń aż po planowanie i finansowanie – Miele pozostaje do dyspozycji jako kompetentny partner i doradca.

Rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb

Urządzenia myjące, dezynfekujące, sterylizujące 

Od ponad pięciu dekad Miele Professional ustanawia innowacyjne rozwiązania dla efektywnego i bezpiecznego maszynowego przygotowywania narzędzi w klinikach i gabinetach lekarskich. Urządzenia myjące, dezynfekujące i sterylizujące Miele Professional umożliwiają bezpieczne i skuteczne mycie, dezynfekowanie oraz sterylizowanie narzędzi lekarskich. Są wyjątkowo łagodne dla materiałów, spełniają najwyższe wymagania dotyczące cyklu pracy i nie mają słabych punktów – i to we wszystkich obszarach medycznych dzięki pakietom oprogramowania przeznaczonym dla konkretnych grup docelowych.

Odpowiednie wyposażenie dla danego zastosowania

Idealnie dopasowane komponenty

Do bezpiecznego i delikatnego przygotowywania produktów medycznych Miele Professional oferuje szeroki zakres komponentów, w tym górne i dolne kosze, wózki załadowcze i wkładki do wielu różnych narzędzi. W połączeniu z urządzeniami Miele Professional dostępne są indywidualne rozwiązania spełniające wszystkie wymagania – od przygotowywania narzędzi do znieczulenia poprzez urządzenia MIS po odpowiednie komponenty dla okulistyki i ginekologii. Asortyment myjni do basenów obejmuje również procesowe środki chemiczne, które są optymalnie dostosowane do pracy z naszymi urządzeniami.

Bezproblemowe śledzenie przebiegu procesów

Inteligentne oprogramowanie do dokumentowania

Miele Professional oferuje elastyczne rozwiązania w zakresie dokumentacji procesów przygotowywania narzędzi. Dokumentowanie i protokołowanie procesów przygotowywania, w tym wszystkich istotnych parametrów, stanowi dużą zaletę jakościową, otwierając szerokie możliwości optymalizacji procesów i kosztów. Do pełnego dokumentowania procesów przygotowywania narzędzi Miele Professional oferuje m.in. oszczędzające czas rozwiązanie plug & play dzięki aplikacji DataDiary. Aplikacja ta automatycznie otrzymuje dane procesowe i umożliwia tworzenie raportów na tablecie. Miele Professional oferuje również inne rozwiązania, które nie są kontrolowane za pośrednictwem aplikacji.

Silny partner

Typowo dla Miele - także w serwisie

Miele Professional oznacza doskonałą jakość – również w przypadku serwisowania. Gęsta sieć techników serwisowych jest w stanie zapewnić serwis na miejscu w ciągu zaledwie 24 godzin. Miele oferuje również szereg kontroli przeprowadzanych w różnych momentach okresu eksploatacji urządzenia. Specjalnie przeszkoleni technicy przeprowadzają kontrole procesów technologicznych zgodnie z wymaganiami prawnymi i normatywnymi, jak również zaleceniami krajowymi. A dzięki posiadanym przy sobie materiałom już podczas pierwszej wizyty mogą oni usunąć około 90% wszystkich usterek. To nie przypadek, że serwis posprzedażowy Miele na przestrzeni lat wielokrotnie otrzymywał najwyższe oceny za doskonałą obsługę klienta.

Dowiedz się więcej o "Silny partner"