Technika medyczna

Rozwiązania dla Technika medyczna

Trwałe i wytrzymałe

Jakość, na której można polegać

Obfitujący w wyzwania dzień pracy wymaga produktów, na których można zawsze polegać w 100%. Aby zagwarantować tę niezawodność, wszystkie urządzenia Miele Professional są poddawane szczegółowym testom jakości oraz niezwykle dokładnej kontroli końcowej. Dopiero po zaliczeniu wszystkich testów fabrycznych zostaje udzielona zgoda na wysyłkę ew. montaż na miejscu. Ciągłe i szczegółowe kontrole jakości są ważnym elementem wysokich wymagań jakościowych, które marka Miele Professional stawia samej sobie. Te wymagania znajdują zastosowanie już przy produkcji poszczególnych podzespołów i skutkują niezwykle dużym udziałem produkcji własnej: obróbka metali, wytwarzanie elementów plastikowych, projektowanie silników i pomp oraz przygotowywanie elektroniki - wszystkie istotne kroki produkcyjne są realizowane samodzielnie przez przedsiębiorstwo, tak że Miele ma pełną kontrolę nad jakością we wszystkich obszarach. 

Perfekcyjna odpowiedzialność

Wybitna efektywność i ekonomiczność

Najwyższa sprawność przy pierwszorzędnej wydajności i oszczędności – godzenie ze sobą pozornie sprzecznych wymagań jest typową cechą rozwiązań systemowych Miele Professional. Nasze urządzenia i procesy wyróżniają się niskim zużyciem wody, prądu i chemikaliów, jak również innowacyjnymi programami, które umożliwiają osiągnięcie doskonałych wyników przygotowywania przy najlepszej możliwej ochronie materiału. Zaawansowane technologie podkreślają wysoką wydajność naszych produktów, należą do nich m.in. systemy do oszczędzania zasobów. Wysokogatunkowe materiały i bardzo dobre jakościowo wykonanie sprawiają, że urządzenia Miele Professional osiągają długą żywotność.

Finansowanie

Oferty "szyte na miarę"

Z urządzeniami i wyposażeniem od Miele Professional korzysta się już od samego początku - także przy planowaniu swojej inwestycji. Świadczenia serwisowe i doradcze Miele obejmują na życzenie także atrakcyjne formy finansowania. Bez względu na to, czy chodzi o finansowanie, leasing lub wynajem: Dzięki naszym dopasowanym i elastycznym możliwościom finansowania wkrótce również Państwo będą mogli skorzystać na przysłowiowej jakości Miele.

Wszystko w dobrych rękach

Planowanie i instalacja - od początku w Miele

Już przed ustawieniem nowych urządzeń, Miele stawia do Państwa dyspozycji kompleksowe usługi doradcze. Obejmują one ustalenie aktualnego i przyszłego zapotrzebowania, ale również szczegółowe analizy ekonomiczne. Szczególnie w przypadku szeroko zakrojonych projektów można odnieść korzyści ze współpracy z Miele jako silnym partnerem z wieloletnim doświadczeniem. Nasi fachowcy wesprą Państwa planistów i architektów, stworzą rysunki montażowe, na życzenie skoordynują różne branże i zajmą się ustaleniami z innymi wykonawcami, na przykład w przypadku instalacji infrastrury IT lub mebli funkcyjnych. 

Perfekcyjne dopasowanie

Wszystko z jednego źródła – System4Med 

Dzięki System4Med Miele Professional oferuje innowacyjny i kompleksowy system do bezpiecznego i wydajnego przygotowywania narzędzi medycznych w gabinetach lekarskich. Opracowany na bazie wieloletnich doświadczeń i we współpracy z ekspertami, System4Med oferuje rozwiązanie systemowe podzielone na cztery etapy: czyszczenie/dezynfekcja/sterylizacja, szyte na miarę rozwiązania w zakresie komponentów i procesowych środków chemicznych, dokumentowanie oraz najwyższa jakość serwisu. Na każdym z tych poziomów Miele Professional oddaje do dyspozycji wydajne urządzenia, rozwiązania dokumentacyjne i dalsze komponenty oraz kompleksowe usługi. Ponieważ wszystkie komponenty tego systemu pochodzą z jednego źródła, są do siebie perfekcyjnie dopasowane. Rezultatem jest sprawne, szczególnie przyjazne materiałowo i ekonomiczne przygotowywanie narzędzi. Zoptymalizowane jest również zarządzanie administracyjne, ponieważ we wszystkich aspektach – od techniki urządzeń aż po planowanie i finansowanie – Miele pozostaje do dyspozycji jako kompetentny partner i doradca.

Rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb

Urządzenia myjące, dezynfekujące, sterylizujące 

Od ponad pięciu dekad Miele Professional ustanawia innowacyjne rozwiązania dla efektywnego i bezpiecznego maszynowego przygotowywania narzędzi w klinikach i gabinetach lekarskich. Urządzenia myjące, dezynfekujące i sterylizujące Miele Professional umożliwiają bezpieczne i skuteczne mycie, dezynfekowanie oraz sterylizowanie narzędzi lekarskich. Są wyjątkowo łagodne dla materiałów, spełniają najwyższe wymagania dotyczące cyklu pracy i nie mają słabych punktów – i to we wszystkich obszarach medycznych dzięki pakietom oprogramowania przeznaczonym dla konkretnych grup docelowych.

Odpowiednie wyposażenie dla danego zastosowania

Idealnie dopasowane komponenty

Do bezpiecznego i delikatnego przygotowywania produktów medycznych Miele Professional oferuje szeroki zakres komponentów, w tym górne i dolne kosze, wózki załadowcze i wkładki do wielu różnych narzędzi. W połączeniu z urządzeniami Miele Professional dostępne są indywidualne rozwiązania spełniające wszystkie wymagania – od przygotowywania narzędzi do znieczulenia poprzez urządzenia MIS po odpowiednie komponenty dla okulistyki i ginekologii. Asortyment myjni do basenów obejmuje również procesowe środki chemiczne, które są optymalnie dostosowane do pracy z naszymi urządzeniami.

Bezproblemowe śledzenie przebiegu procesów

Inteligentne oprogramowanie do dokumentowania

Miele Professional oferuje elastyczne rozwiązania w zakresie dokumentacji procesów przygotowywania narzędzi. Dokumentowanie i protokołowanie procesów przygotowywania, w tym wszystkich istotnych parametrów, stanowi dużą zaletę jakościową, otwierając szerokie możliwości optymalizacji procesów i kosztów. Do pełnego dokumentowania procesów przygotowywania narzędzi Miele Professional oferuje m.in. oszczędzające czas rozwiązanie plug & play dzięki aplikacji DataDiary. Aplikacja ta automatycznie otrzymuje dane procesowe i umożliwia tworzenie raportów na tablecie. Miele Professional oferuje również inne rozwiązania, które nie są kontrolowane za pośrednictwem aplikacji.

Silny partner

Typowo dla Miele - także w serwisie

Miele Professional oznacza doskonałą jakość – również w przypadku serwisowania. Gęsta sieć techników serwisowych jest w stanie zapewnić serwis na miejscu w ciągu zaledwie 24 godzin. Miele oferuje również szereg kontroli przeprowadzanych w różnych momentach okresu eksploatacji urządzenia. Specjalnie przeszkoleni technicy przeprowadzają kontrole procesów technologicznych zgodnie z wymaganiami prawnymi i normatywnymi, jak również zaleceniami krajowymi. A dzięki posiadanym przy sobie materiałom już podczas pierwszej wizyty mogą oni usunąć około 90% wszystkich usterek. To nie przypadek, że serwis posprzedażowy Miele na przestrzeni lat wielokrotnie otrzymywał najwyższe oceny za doskonałą obsługę klienta.

Dowiedz się więcej o "Silny partner"