Technika medyczna

Rozwiązania dla Technika medyczna

Bezproblemowe śledzenie przebiegu procesów

Inteligentne oprogramowanie do dokumentowania

Miele Professional oferuje elastyczne rozwiązania w zakresie dokumentacji procesów przygotowywania narzędzi. Dokumentowanie i protokołowanie procesów przygotowywania, w tym wszystkich istotnych parametrów, stanowi dużą zaletę jakościową, otwierając szerokie możliwości optymalizacji procesów i kosztów. Do pełnego dokumentowania procesów przygotowywania narzędzi Miele Professional oferuje m.in. oszczędzające czas rozwiązanie plug & play dzięki aplikacji DataDiary. Aplikacja ta automatycznie otrzymuje dane procesowe i umożliwia tworzenie raportów na tablecie. Miele Professional oferuje również inne rozwiązania, które nie są kontrolowane za pośrednictwem aplikacji.

Rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb

Urządzenia myjące, dezynfekujące, sterylizujące 

Od ponad pięciu dekad Miele Professional ustanawia innowacyjne rozwiązania dla efektywnego i bezpiecznego maszynowego przygotowywania narzędzi w klinikach i gabinetach lekarskich. Urządzenia myjące, dezynfekujące i sterylizujące Miele Professional umożliwiają bezpieczne i skuteczne mycie, dezynfekowanie oraz sterylizowanie narzędzi lekarskich. Są wyjątkowo łagodne dla materiałów, spełniają najwyższe wymagania dotyczące cyklu pracy i nie mają słabych punktów – i to we wszystkich obszarach medycznych dzięki pakietom oprogramowania przeznaczonym dla konkretnych grup docelowych.

Silny partner

Typowo dla Miele - także w serwisie

Miele Professional oznacza doskonałą jakość – również w przypadku serwisowania. Gęsta sieć techników serwisowych jest w stanie zapewnić serwis na miejscu w ciągu zaledwie 24 godzin. Miele oferuje również szereg kontroli przeprowadzanych w różnych momentach okresu eksploatacji urządzenia. Specjalnie przeszkoleni technicy przeprowadzają kontrole procesów technologicznych zgodnie z wymaganiami prawnymi i normatywnymi, jak również zaleceniami krajowymi. A dzięki posiadanym przy sobie materiałom już podczas pierwszej wizyty mogą oni usunąć około 90% wszystkich usterek. To nie przypadek, że serwis posprzedażowy Miele na przestrzeni lat wielokrotnie otrzymywał najwyższe oceny za doskonałą obsługę klienta.

Dowiedz się więcej o "Silny partner"
Odpowiednie wyposażenie dla danego zastosowania

Idealnie dopasowane komponenty

Do bezpiecznego i delikatnego przygotowywania produktów medycznych Miele Professional oferuje szeroki zakres komponentów, w tym górne i dolne kosze, wózki załadowcze i wkładki do wielu różnych narzędzi. W połączeniu z urządzeniami Miele Professional dostępne są indywidualne rozwiązania spełniające wszystkie wymagania – od przygotowywania narzędzi do znieczulenia poprzez urządzenia MIS po odpowiednie komponenty dla okulistyki i ginekologii. Asortyment myjni do basenów obejmuje również procesowe środki chemiczne, które są optymalnie dostosowane do pracy z naszymi urządzeniami.