Urządzenia myjące i dezynfekujące

Wydajność, skuteczność i bezpieczeństwo: urządzenia myjące i dezynfekujące dopasowane do indywidualnej ilości narzędzi i każdego ustawienia.

Strona startowaProduktyTechnika medycznaUrządzenia myjące i dezynfekujące

Więcej o urządzeniach myjących i dezynfekujących

360PRO do Twojego gabinetu

Kompleksowa opieka

Codzienna rutyna w gabinecie stomatologicznym stawia wysokie wymagania pod względem czystości i higieny. Od przygotowania narzędzi do ponownego użycia i czyszczenia odzieży roboczej po dokumentowanie i rejestrowanie tych procesów – Miele oferuje pełen pakiet rozwiązań 360PRO. W postaci bogatej oferty urządzeń, komponentów dopasowanych do zastosowania i dostosowanej do potrzeb chemii oraz dokumentacji procesowej Miele Professional spełnia wymagania zarówno pracowników gabinetów, jak i pacjentów.
Rozwiązania dla perfekcyjnych rezultatów

Innowacje na najwyższym poziomie

Od ponad 60 lat Miele Professional rozwija wysokiej jakości systemy do czyszczenia, dezynfekcji i sterylizacji narzędzi medycznych, szkła laboratoryjnego i przemysłowego czyszczenia części. W tym czasie, nie tylko dzięki wysokim wymaganiom jakościowym, staliśmy się wiodącym dostawcą na całym świecie. Naszą dobrą opinię zawdzięczamy również szczególnej mocy innowacyjnej. Także w przyszłości inżynierowie Miele Professional będą poświęcali dużo czasu i energii na doskonalenie i rozwój w całym obszarze przygotowywania w stomatologii, medycynie, technice laboratoryjnej i przemyśle – do wykorzystania przez użytkowników.