Technika laboratoryjna

Rozwiązania dla Technika laboratoryjna

Rozwiązania systemowe dla perfekcyjnych rezultatów

Analityczne przygotowywanie szkła laboratoryjnego

Za sprawą urządzeń czyszczących dezynfekujących, specjalnym procesom czyszczenia oraz optymalnie dobranym akcesoriom miele oferuje kompleksowe rozwiązania systemowe do czystych analitycznie metod czyszczenia różnego rodzaju szkła laboratoryjnego. Rozwiązania systemowe umożliwiają uzyskiwanie powtarzalnych wyników również w trudnych przypadkach z zakresu organicznej, nieorganicznej i fizycznej chemii, biologii, mikrobiologii, w laboratoriach szpitalnych, w farmacji, przemyśle spożywczym czy kosmetycznym.

Silny partner

Typowo dla Miele - także w serwisie

Miele Professional oznacza doskonałą jakość – również w przypadku serwisowania. Gęsta sieć techników serwisowych jest w stanie zapewnić serwis na miejscu w ciągu zaledwie 24 godzin. Miele oferuje również szereg kontroli przeprowadzanych w różnych momentach okresu eksploatacji urządzenia. Specjalnie przeszkoleni technicy przeprowadzają kontrole procesów technologicznych zgodnie z wymaganiami prawnymi i normatywnymi, jak również zaleceniami krajowymi. A dzięki posiadanym przy sobie materiałom już podczas pierwszej wizyty mogą oni usunąć około 90% wszystkich usterek. To nie przypadek, że serwis posprzedażowy Miele na przestrzeni lat wielokrotnie otrzymywał najwyższe oceny za doskonałą obsługę klienta.

Dowiedz się więcej o "Silny partner"

Z najlepszymi rekomendacjami

Duran Group

Miele Professional poleca Duran Laborglas i Duran Group poleca urządzenia czyszczące i dezynfekujące miele Professional: Chemiczne właściwości mają decydujące znaczenie jeśli chodzi o zachowanie wartości wysokiej jakości szkła laboratoryjnego, ponieważ dobra trwałość oprócz delikatnej metody czyszczenia znacznie minimalizują korozję szkła. Dzięki doskonałym właściwościom chemicznym szkło laboratoryjne DURAN® bardzo dobrze nadaje się do wielokrotnego mycia i gwarantuje długie użytkowanie szkła laboratoryjnego.

Dowiedz się więcej o Duran Group