Profesjonalna technika laboratoryjna

Strona startowaProduktyTechnika laboratoryjna

Oczywisty wybór dla nieskazitelnie czystego sprzętu laboratoryjnego

Przygotowywanie szkła laboratoryjnego w jakości pozwalającej na przeprowadzanie analiz – Miele Professional ustanawia innowacyjne rozwiązania dla efektywnego i bezpiecznego maszynowego przygotowywania sprzętu laboratoryjnego. Rozwiązanie systemowe zapewniające doskonałe rezultaty czyszczenia przy zachowaniu najwyższego poziomu ochrony materiału i ekonomiczności.

Nowości produktowe

Miele Professional jest synonimem innowacyjności. Zapoznaj się z naszymi najnowszymi produktami i znajdź odpowiednie rozwiązanie dla siebie..

Dlaczego warto zdecydować się na technikę laboratoryjną Miele Professional?

Trwałe i wytrzymałe

Jakość, na której można polegać

Obfitujący w wyzwania dzień pracy wymaga produktów, na których można zawsze polegać w 100%. Aby zagwarantować tę niezawodność, wszystkie urządzenia Miele Professional są poddawane szczegółowym testom jakości oraz niezwykle dokładnej kontroli końcowej. Dopiero po zaliczeniu wszystkich testów fabrycznych zostaje udzielona zgoda na wysyłkę ew. montaż na miejscu. Ciągłe i szczegółowe kontrole jakości są ważnym elementem wysokich wymagań jakościowych, które marka Miele Professional stawia samej sobie. Te wymagania znajdują zastosowanie już przy produkcji poszczególnych podzespołów i skutkują niezwykle dużym udziałem produkcji własnej: obróbka metali, wytwarzanie elementów plastikowych, projektowanie silników i pomp oraz przygotowywanie elektroniki - wszystkie istotne kroki produkcyjne są realizowane samodzielnie przez przedsiębiorstwo, tak że Miele ma pełną kontrolę nad jakością we wszystkich obszarach. 
Perfekcyjna odpowiedzialność

Wybitna efektywność i ekonomiczność

Najwyższa sprawność przy pierwszorzędnej wydajności i oszczędności – godzenie ze sobą pozornie sprzecznych wymagań jest typową cechą rozwiązań systemowych Miele Professional. Nasze urządzenia i procesy wyróżniają się niskim zużyciem wody, prądu i chemikaliów, jak również innowacyjnymi programami, które umożliwiają osiągnięcie doskonałych wyników przygotowywania przy najlepszej możliwej ochronie materiału. Zaawansowane technologie podkreślają wysoką wydajność naszych produktów, należą do nich m.in. systemy do oszczędzania zasobów. Wysokogatunkowe materiały i bardzo dobre jakościowo wykonanie sprawiają, że urządzenia Miele Professional osiągają długą żywotność.
Finansowanie

Oferty "szyte na miarę"

Z urządzeniami i wyposażeniem od Miele Professional korzysta się już od samego początku - także przy planowaniu swojej inwestycji. Świadczenia serwisowe i doradcze Miele obejmują na życzenie także atrakcyjne formy finansowania. Bez względu na to, czy chodzi o finansowanie, leasing lub wynajem: Dzięki naszym dopasowanym i elastycznym możliwościom finansowania wkrótce również Państwo będą mogli skorzystać na przysłowiowej jakości Miele.
Wszystko w dobrych rękach

Planowanie i instalacja - od początku w Miele

Już przed ustawieniem nowych urządzeń, Miele stawia do Państwa dyspozycji kompleksowe usługi doradcze. Obejmują one ustalenie aktualnego i przyszłego zapotrzebowania, ale również szczegółowe analizy ekonomiczne. Szczególnie w przypadku szeroko zakrojonych projektów można odnieść korzyści ze współpracy z Miele jako silnym partnerem z wieloletnim doświadczeniem. Nasi fachowcy wesprą Państwa planistów i architektów, stworzą rysunki montażowe, na życzenie skoordynują różne branże i zajmą się ustaleniami z innymi wykonawcami, na przykład w przypadku instalacji infrastrury IT lub mebli funkcyjnych. 
Rozwiązania systemowe dla perfekcyjnych rezultatów

Analityczne przygotowywanie szkła laboratoryjnego

Za sprawą urządzeń czyszczących dezynfekujących, specjalnym procesom czyszczenia oraz optymalnie dobranym akcesoriom miele oferuje kompleksowe rozwiązania systemowe do czystych analitycznie metod czyszczenia różnego rodzaju szkła laboratoryjnego. Rozwiązania systemowe umożliwiają uzyskiwanie powtarzalnych wyników również w trudnych przypadkach z zakresu organicznej, nieorganicznej i fizycznej chemii, biologii, mikrobiologii, w laboratoriach szpitalnych, w farmacji, przemyśle spożywczym czy kosmetycznym.
Silny partner

Typowo dla Miele - także w serwisie

Miele Professional oznacza doskonałą jakość – również w przypadku serwisowania. Gęsta sieć techników serwisowych jest w stanie zapewnić serwis na miejscu w ciągu zaledwie 24 godzin. Miele oferuje również szereg kontroli przeprowadzanych w różnych momentach okresu eksploatacji urządzenia. Specjalnie przeszkoleni technicy przeprowadzają kontrole procesów technologicznych zgodnie z wymaganiami prawnymi i normatywnymi, jak również zaleceniami krajowymi. A dzięki posiadanym przy sobie materiałom już podczas pierwszej wizyty mogą oni usunąć około 90% wszystkich usterek. To nie przypadek, że serwis posprzedażowy Miele na przestrzeni lat wielokrotnie otrzymywał najwyższe oceny za doskonałą obsługę klienta.

Silny partner

Miele Professional wyznacza standardy, również serwisowe. Nie przypadkiem serwis fabryczny Miele od lat jest wyróżniany najwyższymi ocenami za doskonałą jakość świadczonych usług. Za pośrednictwem rozbudowanej sieci techników serwisowych usługi serwisowe u klienta są z reguły świadczone w ciągu 24 godzin, ponadto dzięki dostępności materiałów bezpośrednio u techników 90 % wszystkich przypadków serwisowych może zostać załatwione już przy pierwszej wizycie. Brakujące części zamienne z reguły są dostarczane w ciągu nocy. Miele zapewnia przy tym gwarancję dostępności części zamiennych do 15 lat. Różne umowy serwisowe z dopasowanymi do potrzeb opcjami konserwacyjnymi i pielęgnacyjnymi zapobiegają usterkom i przyczyniają się do zachowania wartości urządzeń. Nasi specjalnie wyszkoleni technicy oferują Państwu fachowe doradztwo w technice zastosowań i mogą dopasować urządzenia profesjonalne do procesów użytkownika. Ponadto oferujemy kompleksowe usługi doradcze już od momentu ustawienia nowego urządzenia. Nasi fachowcy pomogą przy ustalaniu zapotrzebowania na pojemność i udzielą wsparcia przy planowaniu szczegółowej kalkulacji ekonomicznej.
Z najlepszymi rekomendacjami

Duran Group

Miele Professional poleca Duran Laborglas i Duran Group poleca urządzenia czyszczące i dezynfekujące miele Professional: Chemiczne właściwości mają decydujące znaczenie jeśli chodzi o zachowanie wartości wysokiej jakości szkła laboratoryjnego, ponieważ dobra trwałość oprócz delikatnej metody czyszczenia znacznie minimalizują korozję szkła. Dzięki doskonałym właściwościom chemicznym szkło laboratoryjne DURAN® bardzo dobrze nadaje się do wielokrotnego mycia i gwarantuje długie użytkowanie szkła laboratoryjnego.